Strona głównaO szkoleRada Pedagogiczna

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Rada Pedagogiczna

Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2015/2016

Dyrektor ZS w Maszewie Dużym:

Małgorzata Bartos – Piątkowska

Wicedyrektor:

Jarosław Okrąglewski

Pedagodzy szkolni:

Magdalena Górczyńska

Monika Prusaczyk

Psycholog szkolny:

Beata Jaworska

Logopedzi szkolni:

Sylwia Kołodziejska

Monika Prusaczyk

Elżbieta Witkowska

Bibliotekarz szkolny:

Renata Szulborska

Doradca zawodowy:

Ewa Dzieńkowska

Nauczyciel biologii:

Iwona Rybicka

Nauczyciel chemii:

Iwona Rybicka

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa:

Magdalena Górczyńska

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

Sylwia Kołodziejska

Aleksandra Brzozowska

Joanna Pacuła

Krystyna Kucicka

Beata Rękawek

Joanna Dylewska

Maria  Fortas

Małgorzata Matyaszek

Irena Milczarek

Nauczyciel fizyki:

Jerzy Kruczyński

Nauczyciel geografii:

Jacek Załęski

Nauczyciele historii:

Beata Gołębiewska

Nauczyciele informatyki i zajęć komputerowych:

Ewa Kubacka

Piotr Lewicki

Jarosław Okrąglewski

Beata Rękawek      

Nauczyciele języka angielskiego:

Anna Guzanek

Martyna Jaglińska

Anna Szymańska

Artur Szymański

Nauczyciel języka niemieckiego:

Ewa Dzieńkowska

Nauczyciele języka polskiego:

Joanna Borkowska

Joanna Trzcińska

Wiesława Zaborowska

Marek Zachaj

Nauczyciele matematyki:

Piotr Lewicki

Monika Olewnik

Agnieszka Salamon

Anna Szałach (urlop)

Nauczyciele muzyki:

Jerzy Gawliński

Nauczyciel plastyki:

Marzena Bonkowska

Nauczyciele oddziałów przedszkolnych:

Emilia Żochowska

Monika Wiśniewska

Nauczyciele przyrody:

Łukasz Rakowski

Jacek Załęski

Nauczyciele religii:

Ks. Krzysztof Błaszczak

Ks. Henryk Lipka

Aneta Mikołajewska

Elżbieta Załęgowska

Nauczyciel techniki i zajęć technicznych:

Marzena Bonkowska

Nauczyciele wychowania fizycznego:

Agnieszka Kowalewska

Jacek Obrębski

Łukasz Rakowski

Krzysztof Zdziemborski

Nauczyciele zajęć artystycznych:

Marzena Bonkowska

Joanna Borkowska

Wiesława Zaborowska

Marek Zachaj

Nauczyciele Świetlicy:

Katarzyna Kania (urlop)

Ewa Kubacka

Barbara Kwiatkowska

Arkadiusz Stupecki

Artur Szymański

Trener Ortograffiti:

Renata Szulborska

            

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine