Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada 

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży


Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Pedagog szkolny

Wychowanie dziecka to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli…
J. Korczak

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Pedagog szkolny, to osoba zatrudniona w szkole celem uzupełnienia, pogłębienia i rozszerzenia działalności dydaktyczno-wychowawczej, opiekuńczej i profilaktycznej prowadzonej przez nauczycieli i wychowawców. To osoba wspierająca proces wychowawczy, partner do rozmów i podpowiedzi dotyczących problemów Państwa dzieci, ich sukcesów i porażek.

W Zespole Szkół w Maszewie Dużym zatrudnionych jest dwóch pedagogów: Pani Monika Prusaczyk – opiekuje się uczniami Szkoły Podstawowej oraz Pani Magdalena Górczyńska, która sprawuje opiekę nad uczniami Gimnazjum. Zachęcamy wszystkich Państwa do kontaktu z nami, postaramy się spełnić Państwa oczekiwania jako rodziców i partnerów szkoły, ponieważ dobro naszych dzieci, ich rozwój osobisty i społeczny są dla nas wspólnym i nadrzędnym celem w trudnym procesie wychowawczym kształtującym osobowość naszych najmłodszych. Jednocześnie pragniemy Państwa zapewnić, iż obowiązuje nas zasada dyskrecji i prywatności. Staramy się być zawsze taktowne, unikać ostentacyjnego udzielania pomocy, okazywania litości, by nie zawstydzić lub upokarzać. Dziecko jest dla nas najwyższą wartością, poprzez własny rozwój personalny i doświadczenie zawodowe dążymy do tego abyście Wy Rodzice, a także Wasze dzieci widzieli w nas przyjaciela, do którego możecie zwrócić się w każdej sprawie.

Drogi Rodzicu!
Zwróć się do pedagoga szkolnego gdy:

– niepokoi Cię zachowanie dziecka,
– chcesz porozmawiać o dziecku i Twoich z nim relacjach,
– masz pytanie dotyczące wyników w nauce dziecka i jego funkcjonowania w szkole,
– potrzebujesz wsparcia w procesie wychowania,
– masz pytania i nie wiesz do kogo się z nimi zwrócić,
– szukasz pomocy.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine