Strona głównaInformacjeMateriały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Informacje na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 oraz dokumenty do pobrania w zakładce REKRUTACJA.

Materiały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Minister Edukacji Narodowej informuje, że przygotowano kolejną część materiałów informacyjnych dotyczących rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

W załączeniu przekazuje ulotkę opracowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Centralną Komisją Egzaminacyjną. W materiale tym opisano szczegółowo zasady rekrutacji, w tym terminy egzaminów i sposób punktowania.

Załączniki:

List Minister Edukacji Narodowej do Rodziców

Komunikat MEN dotyczący rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020