Strona główna

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Konkurs „Tu powstała Polska. Tu wygrała Polska. 100-lecie Powstania Wielkopolskiego”

miniW bieżącym roku obchodzimy setną rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Z tej okazji Starostwo Powiatowe w Gnieźnie zorganizowało ogólnopolski konkurs na krótki spot przybliżający to wydarzenie.

Uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem przygotowali pracę konkursową. Adam Czarnecki z klasy 7b napisał scenariusz i wyreżyserował filmik. Swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali: Mateusz Wiciński (kl.7b), Adam Czarnecki (kl.7b), Dominika Lubasińska (kl.6b), Mateusz Karaszewski (kl. 6b), Igor Stankiewicz (kl. 7b) oraz Jakub Czerniakowski (kl. 6b). Plan zdjęciowy stanowiły budynek szkoły, las w Brwilnie i okolice Płockiej Katedry. Całość dopełniły stroje, w tym mundury historyczne udostępnione przez dyrektora PUL w Płocku. Nagranie spotu stanowiło dla zespołu świetną zabawę.

Przedstawiciele naszej szkoły zakwalifikowali się do III etapu konkursu. Spot można obejrzeć na stronie http://kulturapiastowdladzieci.pl/index.php/pl/konkurs. Gorąco zachęcamy do obejrzenia i oddania głosu na nasz film!

Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine