Laureaci Olimpusa

olimpusUczniowie naszej szkoły podstawowej i gimnazjum od kilku lat biorą udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus. W roku szkolnym 2017/2018, uczestniczyli w sesji wiosennej. Rozwiązywali testy z: języka polskiego, historii, geografii, biologii, przyrody, języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyki, fizyki i chemii. Wszyscy wykazali się wiedzą, wykraczającą ponad standardowe umiejętności.

Wypełniali testy wielokrotnego wyboru, uzyskując punkty dodatnie (za prawidłowe odpowiedzi) bądź ujemne (za błędne odpowiedzi). Wśród dużej grupy uczestników z całej Polski, nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze, zajmując wysokie miejsca. Organizacją olimpiady na terenie naszej szkoły zajmowała się p. Renata Szulborska.

Mamy laureatów!

Tytuł laureata otrzymują uczniowie, którzy zajęli miejsca od 1-15.

Język angielski kl. VI – 2840 uczestników

Weronika Janiszewska – miejsce 6

Dominika Lubasińska – miejsce 6

kl. V – 487 uczestników

Michał Borzuchowski – miejsce 14

kl. VII – 458 uczestników

Igor Stankiewicz – miejsce 9

Matematyka kl. VII - 1092 uczestników

Nina Jędrzejewska – miejsce 14

Damian Malinowski – miejsce 15

kl. II – 248 uczestników

Mateusz Borowski – miejsce 14

Wiktoria Świder – miejsce 15

Wszystkim uczniom i przygotowującym ich nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach olimpiad!