Strona głównaArchiwum 2017/2018Pierwszoklasiści na spektaklu "Gwiazdy Leśnej Estrady"

Pierwszoklasiści na spektaklu "Gwiazdy Leśnej Estrady"

miniW dniu 7 listopada 2017 r. uczniowie klas I, pod opieką p.: Beaty Rękawek, Krystyny Kucickiej i Renaty Szulborskiej, wybrali się do Płocka na spektakl przygotowany przez Towarzystwo Walki z Kalectwem. W sali widowiskowej Spółdzielczego Domu Kultury obejrzeli słowno - muzyczne widowisko artystyczne pt. „Gwiazdy Leśnej Estrady”, sponsorowane przez Wójta Gminy Stara Biała p. Sławomira Wawrzyńskiego.

Bardzo pouczające przedstawienie, nie tylko bawiło, ale było także pewną formą edukacji. I tak oto, śledząc śmieszną fabułę w leśnej scenerii, uczniowie dowiedzieli się m.in. jak ważna jest nauka języków obcych oraz przedstawianie faktów zgodnie z prawdą. Dzieci żywo reagowały na przekazywane treści i aktywnie uczestniczyły w spektaklu, udzielając informacji bohaterom. Pierwszoklasistom bardzo spodobały się wesoła, przeplatana piosenkami, gra aktorska oraz specjalne efekty świetlne.