men1 men2  men31

men4 men5  men6

Półkolonie 2020

Strona głównaArchiwum 2015/2016Artyści Teatru Form Wielu w naszej szkole

Artyści Teatru Form Wielu w naszej szkole

miniW dniu 8 marca, specjalnie dla naszych 5 i 6- latków, wystąpili aktorzy Teatru Form Wielu. Artyści przedstawili spektakl pt. „Nasz skarb”, opowiadający o przygodach pirackiej załogiposzukującej skarbu.

Kapitan wraz ze swoim majtkiem, przemierzał morza i różne krainy zapraszając dzieci do wspólnej podróży. Maluchy podczas całego spektaklu doświadczyły niezwykłych emocji i niezapomnianych przeżyć. Największe poruszenie wśród najmłodszych wywołało pojawienie się smoka i pięknej syrenki, ale także puszystego szczurka, którego mogły pogłaskać. Przedszkolaki podczas trwania przedstawienia śmiały się do rozpuku, nauczyły szant.  Aktorzy odwiedzili również klasę III c. Tutaj uczniowie, zgodnie z treściami programowymi, przeprowadzili z nimi wywiad, do którego wcześniej przygotowali pytania. Był to niezapomniany dzień. 

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine