men1 men2  men31

men4 men5  men6

Półkolonie 2020

Strona głównaArchiwum 2015/2016Dyskoteka klas 4-6 i gimnazjum

Dyskoteka klas 4-6 i gimnazjum

miniNiedługo przed feriami, kiedy wszystkie oceny zostały już wystawione, a uczniowie poczuli już śródroczne rozluźnienie samorządy uczniowskie szkoły podstawowej i gimnazjum postanowiły zorganizować imprezę dla uczniów aby w dobrych nastrojach mogli udać się na zasłużony odpoczynek. Dlatego 27 stycznia odbyły się dyskoteki dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej i I-III gimnazjum. Zabawa była przednia!

Jako pierwsi, zabawę rozpoczęli uczniowie ze szkoł podstawowej. Oprawę wizualną i muzyczną przygotowali dla nich niezastąpieni koledzy i koleżanki z gimnazjum, którym należą się ogromne podziękowania gdyż atmosfera na sali była powalająca. Motywem przewodnim dyskoteki był postacie z bajek, komiksów, filmów i każde inne, ograniczone tylko i wyłącznie wyobraźnią naszych uczniów. Nie sposób ich wyliczyć ale na parkiecie pojawiały się między innymi wróżki, baletnice, piraci, czarownice, uśmiechnięty jak zawsze Joker, kościotrupy, a swoją obecnością zaszczyciły nas nawet takie osobistości jak "Elvis" czy "Conchita"  i wiele wiele innych postaci. Uczniowie bawili się świetnie a tańce przerywane były zabawami w popularne "krzesła". Z prawdziwym trudem opiekunowie - p. Piotr Lewicki i p. Łukasz Rakowski wyłonili króla i królową parkietu, którymi zostali Wiktor Bylicki i Natalia Lesiuk. Jednak jak wszystko tak i zabawa dobiegła jednak końca, ale dało się odczuć, że uczniowie mogli by szaleć do późnej nocy. 

Również gimnazjaliści nie zawiedli. Znakomicie bawili się przy najbardziej popularnych piosenkach, a i oni zorganizowali sobie, dla umilenia czasu, przerywniki w postaci zabaw. Tak jak u młodszych uczniów nie zabrakło "krzeseł" i znanej wszystkim gry ruchowej połączonej z krótkim opowiadaniem opartym o zmodyfikowaną wersję zabawy "Król i królowa", tym razem przedstawiająca historię pewnej rodziny i ich psa - Azora. W tańcu, uczniowie dosłownie rozgrzewali parkiet do czerwoności a korony dla najbardziej wytrwałych powędrowały do Wiktora Wysińskiego i Patrycji Więckowskiej. 

Wszystkim zaangażowanym w realizację, szczególnie uczniom gimnazjum i ich opiekunom - p. Joannie Borkowskiej i p. Markowi Zachajowi, serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę i mamy nadzieję, że kolejne dyskoteki przyniosą jeszcze więcej szaleństwa i zabawy.

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine