men1 men2  men31

men4 men5  men6

Półkolonie 2020

Strona głównaArchiwum 2015/2016Mikołajkowe przedstawienie i wizyta św. Mikołaja

Mikołajkowe przedstawienie i wizyta św. Mikołaja

miniWizyta świętego Mikołaja w naszej szkole, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. 4 grudnia wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały Mikołajowego dzwonka. Święty Mikołaj nie kazał długo na siebie czekać i zawitał do naszej szkoły.

Najbardziej spotkanie z Mikołajem przeżywały najmłodsze dzieci, dzieci klas 0-3. Z tej właśnie okazji przygotowano mikołajkowe przedstawienie. Po przybyciu i radosnym powitaniu św. Mikołaja, uczniowie klas 0-3 dzielnie zaprezentowali przygotowane piosenki tworzące bożonarodzeniowy klimat nadchodzących świąt. Na główkach wszystkich dzieci można było ujrzeć mikołajkowe czapki, które ruszały się w rytm muzyki. Po tak wspaniałych występach, nadszedł czas na wręczenie prezentów. Na pytanie Mikołaja: "Czy wszystkie dzieci były grzeczne? A może ktoś dostanie rózgę?", na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko, gdyż Mikołaj rozwiał wszystkie wątpliwości i wręczył każdemu dziecku prezent. Nie zapomniał też o pracownikach szkoły, oni również otrzymali upominki. Dzieci z ogromną radością przytulały się do św. Mikołaja i siadały mu na kolanach. Po rozdaniu prezentów Mikołaj musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze inne dzieci. Więc na koniec w ramach podziękowań za niezapomnianą wizytę starszego Pana, wspólnie jeszcze raz zaśpiewaliśmy dla niego piosenkę.

Dzień ten zapisał się na kartach historii naszej szkoły bardzo pozytywnie i z pewnością wielu chciałoby go powtórzyć. A więc Mikołaju zapraszamy za rok!

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine