men1 men2  men31

men4 men5  men6

Półkolonie 2020

Strona głównaArchiwum 2015/2016Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

mini14 października 2015r. odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej. Święto polskiej szkoły, to dzień szczególny, to święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, którzy szkoły prowadzą i nadzorują. W tym dniu mamy okazję złożyć wszystkim nauczycielom nasze podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie naszych serc i umysłów, za to, że dają najcenniejszy i najtrwalszy podarunek, jaki można dać dziecku – wykształcenie.

Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając, recytując i tańcząc. Były wesołe życzenia i scenki, przygotowane przez szkolny teatrzyk „Śmieszek” pod kierunkiem p.: Ewy Kubackiej i Joanny Dylewskiej przy akompaniamencie p. Jerzego Gawlińskiego, pokazujące w żartobliwy sposób dni z życia szkoły. Młodzi aktorzy w humorystyczny i ciekawy sposób  przedstawili atmosferę u nas panującą na tle dekoracji przygotowanych przez p. Marzenę Bonkowską. Nad przebiegiem uroczystości czuwały p.: Wiesława Zaborowska i Renata Szulborska.

 Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Bartos- Piątkowska, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów, życząc sukcesów osobistych i zawodowych, uznania, szacunku wychowanków a zarazem tego wszystkiego, co daje poczucie satysfakcji z pracy zawodowej.

gminabip  men     kur 

efs 

Joomla templates by Joomlashine