men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaArchiwum 2014/2015Stypendyści w drugim półroczu roku szkolnego 2014/2015

Stypendyści w drugim półroczu roku szkolnego 2014/2015

mini126 czerwca 2015r., podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, zostały wręczone listy gratulacyjne Wójta Gminy Stara Biała – pana Sławomira Wawrzyńskiego. Otrzymali je stypendyści, którzy w II półroczu roku szkolnego 2014/2015 osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i sporcie.

Stypendia, będące wyrazem uznania dla osiągnięć uczniów, są przyznawane ze środków Gminy Stara Biała i wypłacane dwukrotnie w ciągu roku szkolnego. W II półroczu roku szkolnego 2014/2015 w szkole podstawowej w kl. IV – VI i gimnazjum przyznano łącznie 53 stypendia naukowe i 1 stypendium sportowe w wysokości 200 zł dla każdego , spełniającego kryteria, ucznia.

Stypendia za osiągnięcia w nauce w II półroczu r.szk.2014/2015:

SZKOŁA PODSTAWOWA

Klasa IV A - wych. p. A. Kaczmarek

1. Bartłomiej Baniecki
2. Maciej Gronczewski
3. Natalia Krajenta
4. Wanesa Kuś
5. Natalia Pycek
6. Maja Ruszkowska
7. Alan Sieradzki
8. Bartosz Tchorek

Klasa IV B - wych. p. Ł. Rakowski

1. Olga Budzyńska
2. Wiktor Bylicki
3. Adam Czarnecki
4. Urszula Dołębska
5. Wiktor Dworak
6. Damian Malinowski
7. Patrycja Mikulicz
8. Dawid Krawczyński
9. Mateusz Wiciński

Klasa V A - wych. p. M. Bonkowska

1. Angelika Falacińska
2. Alicja Lewandowska
3. Patryk Lisiecki
4. Wiktoria Świder
5. Agata Wochowska

Klasa V B - wych. p. W.Zaborowska

1. Agata Czerwińska
2. Monika Filarska
3. Jolanta Koprowicz
4. Natalia Korzeniewska
5. Maja Łukaszewska
6. Michał Pryciak
7. Julia Sobolewska
8. Maria Umińska

Klasa VI - wych. p. K. Zdziemborski

1. Wiktor Dudkiewicz
2. Oliwia Felczak
3. Marta Krzesicka
4. Kamil Malinowski

11715106 1660595157493052 1148825928 o

GIMNAZJUM

Klasa I A - wych. p. J. Obrębski

1. Martyna Łątka
2. Aleksandra Różycka
3. Jakub Rutkowski
4. Alicja Zalewska

Klasa I B - wych. p. M. Zachaj

1. Kamila Kalinowska

Klasa II A - wych. p. B. Gołębiewska

1. Sylwia Kopaczewska
2. Martyna Sobczak
3. Weronika Stępkowska

Klasa II B - wych. p. A. Salamon

1. Michał Dołębski

Klasa III A - wych. p. .P. Lewicki

1. Klaudia Chrapkowska
2. Agata Kowalska
3. Karolina Załęgowska
4. Weronika Załęgowska

Klasa III B - wych. p. J.Załęski

1. Klaudia Kuźnicka
2. Oliwia Mazurowska
3. Wiktoria Sznurkowska

Klasa III C - wych. p. M. Olewnik

1. Miłosz Jarzyński
2. Klaudia Salamon
3. Dominika Stegent

11660286 1660596404159594 1426540652 o

Stypendium za osiągnięcia sportowe w II półroczu r.szk.2014/2015 otrzymała uczennica klasy I b gimnazjum – Agata Wojtycka.

stypendum sportowe

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine