men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do 1 klasy w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021. Pozdrawiam

Materiały do pobrania do nauki zdalnej przez uczniów

Zielona Szkoła

miniW poniedziałkowy poranek 8 czerwca, czterdziestu uczniów z klas II – III wyruszyło w góry na Zieloną Szkołę. Pod opieką pań: Małgorzaty Matyaszek, Joanny Świderskiej, Ireny Milczarek, Anety Mikołajewskiej i Martyny Jaglińskiej spędziliśmy wspaniałe 5 dni w cudownym Gliczarowie Górnym. Po drodze zwiedziliśmy Kraków: Kościół Mariacki, Sukiennice, Wawel i smoka. Spacerowaliśmy po urokliwych uliczkach w Kazimierzu.

W czasie pobytu na Zielonej Szkole:

• zwiedzaliśmy Zakopane i uzdrowiskową Szczawnicę,
  • jechaliśmy wyciągiem krzesełkowym na Butorowy Wierch,
  • wędrowaliśmy szlakiem na Gubałówkę i zjeżdżaliśmy kolejką górską,
  • spędziliśmy wspaniałe popołudnie na basenach termalnych w Białce Tatrzańskiej,
  • zwiedziliśmy zamek w Niedzicy,
  • pływaliśmy statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim,
  • wędrowaliśmy doliną Strążyską aż do wodospadu Siklawica,
  • zwiedziliśmy obiekty sportowe na Wielkiej Krokwi oraz Tatrzańskie Muzeum Przyrodnicze w Zakopanem,
  • wędrowaliśmy podziemnymi korytarzami w Kopalni Soli w Wieliczce.

Mieliśmy wiele okazji do wspólnej zabawy: ognisko, dyskotekę oraz „zbójnicki chrzest”. Wszyscy spisali się znakomicie i zdali na szóstkę egzamin z kondycji, samodzielności, zaradności oraz pogody ducha. A pogoda zdała egzamin na siódemkę! Zielona Szkoła była bardzo udana i pozostawiła w nas wspaniałe wspomnienia.

Logo Magiczna Moc Bajek 1