Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Zielona Szkoła

miniW poniedziałkowy poranek 8 czerwca, czterdziestu uczniów z klas II – III wyruszyło w góry na Zieloną Szkołę. Pod opieką pań: Małgorzaty Matyaszek, Joanny Świderskiej, Ireny Milczarek, Anety Mikołajewskiej i Martyny Jaglińskiej spędziliśmy wspaniałe 5 dni w cudownym Gliczarowie Górnym. Po drodze zwiedziliśmy Kraków: Kościół Mariacki, Sukiennice, Wawel i smoka. Spacerowaliśmy po urokliwych uliczkach w Kazimierzu.

W czasie pobytu na Zielonej Szkole:

• zwiedzaliśmy Zakopane i uzdrowiskową Szczawnicę,
  • jechaliśmy wyciągiem krzesełkowym na Butorowy Wierch,
  • wędrowaliśmy szlakiem na Gubałówkę i zjeżdżaliśmy kolejką górską,
  • spędziliśmy wspaniałe popołudnie na basenach termalnych w Białce Tatrzańskiej,
  • zwiedziliśmy zamek w Niedzicy,
  • pływaliśmy statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim,
  • wędrowaliśmy doliną Strążyską aż do wodospadu Siklawica,
  • zwiedziliśmy obiekty sportowe na Wielkiej Krokwi oraz Tatrzańskie Muzeum Przyrodnicze w Zakopanem,
  • wędrowaliśmy podziemnymi korytarzami w Kopalni Soli w Wieliczce.

Mieliśmy wiele okazji do wspólnej zabawy: ognisko, dyskotekę oraz „zbójnicki chrzest”. Wszyscy spisali się znakomicie i zdali na szóstkę egzamin z kondycji, samodzielności, zaradności oraz pogody ducha. A pogoda zdała egzamin na siódemkę! Zielona Szkoła była bardzo udana i pozostawiła w nas wspaniałe wspomnienia.