men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do 1 klasy w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021. Pozdrawiam


Materiały do pobrania do nauki zdalnej przez uczniów

Zielona Szkoła

miniW poniedziałkowy poranek 8 czerwca, czterdziestu uczniów z klas II – III wyruszyło w góry na Zieloną Szkołę. Pod opieką pań: Małgorzaty Matyaszek, Joanny Świderskiej, Ireny Milczarek, Anety Mikołajewskiej i Martyny Jaglińskiej spędziliśmy wspaniałe 5 dni w cudownym Gliczarowie Górnym. Po drodze zwiedziliśmy Kraków: Kościół Mariacki, Sukiennice, Wawel i smoka. Spacerowaliśmy po urokliwych uliczkach w Kazimierzu.

W czasie pobytu na Zielonej Szkole:

  • zwiedzaliśmy Zakopane i uzdrowiskową Szczawnicę,
  • jechaliśmy wyciągiem krzesełkowym na Butorowy Wierch,
  • wędrowaliśmy szlakiem na Gubałówkę i zjeżdżaliśmy kolejką górską, 
  • spędziliśmy wspaniałe popołudnie na basenach termalnych w Białce Tatrzańskiej,
  • zwiedziliśmy zamek w Niedzicy,
  • pływaliśmy statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim,
  • wędrowaliśmy doliną Strążyską aż do wodospadu Siklawica,
  • zwiedziliśmy obiekty sportowe na Wielkiej Krokwi oraz Tatrzańskie Muzeum Przyrodnicze w Zakopanem,
  • wędrowaliśmy podziemnymi korytarzami w Kopalni Soli w Wieliczce. 

Mieliśmy wiele okazji do wspólnej zabawy: ognisko, dyskotekę oraz „zbójnicki chrzest”. Wszyscy spisali się znakomicie i zdali na szóstkę egzamin z kondycji, samodzielności, zaradności oraz pogody ducha. A pogoda zdała egzamin na siódemkę! Zielona Szkoła była bardzo udana i pozostawiła w nas wspaniałe wspomnienia.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine