men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Spotkanie autorskie

mini26 marca uczniowie klasy II b wraz z wychowawczynią, panią Małgorzatą Matyaszek oraz panią Martyną Jaglińską, uczestniczyli po raz kolejny w spotkaniu z ciekawym pisarzem, organizowanym przez Książnicę Płocką. Tym razem w siedzibie Spółdzielczego Domu Kultury świetnie bawiliśmy się z poezją Pana Łukasza Dębskiego.

Ten młody, świetny poeta z Krakowa oczarował dzieci swoimi dowcipnymi, a jednocześnie bardzo trudnymi wierszami. Wiersze tego poety często wykorzystywane są na zajęciach logopedycznych. My również zmierzyliśmy się z nimi, ponieważ kolejnym punktem programu był Konkurs Recytatorski „ Krówki i mrówki”. Do rywalizacji przystąpiły również dzieci z SP 16, SP 1 i SP 6. Uczeń kl. II b, Gracjan Kuźniarek zdobył wyróżnienie za recytację wiersza „ Kazik komandos”. Autor "nie zapomniał" również o zadaniach dla opiekunów. Nauczyciele (przy gromkim dopingu swoich uczniów) również „łamali sobie języki” czytając na czas niektóre wiersze Pana Łukasza Dębskiego. Było to bardzo miłe i radosne spotkanie z ciekawym człowiekiem, które pozwoliło nam bliżej poznać jego twórczość.

 

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine