men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Spotkanie autorskie

mini26 marca uczniowie klasy II b wraz z wychowawczynią, panią Małgorzatą Matyaszek oraz panią Martyną Jaglińską, uczestniczyli po raz kolejny w spotkaniu z ciekawym pisarzem, organizowanym przez Książnicę Płocką. Tym razem w siedzibie Spółdzielczego Domu Kultury świetnie bawiliśmy się z poezją Pana Łukasza Dębskiego.

Ten młody, świetny poeta z Krakowa oczarował dzieci swoimi dowcipnymi, a jednocześnie bardzo trudnymi wierszami. Wiersze tego poety często wykorzystywane są na zajęciach logopedycznych. My również zmierzyliśmy się z nimi, ponieważ kolejnym punktem programu był Konkurs Recytatorski „ Krówki i mrówki”. Do rywalizacji przystąpiły również dzieci z SP 16, SP 1 i SP 6. Uczeń kl. II b, Gracjan Kuźniarek zdobył wyróżnienie za recytację wiersza „ Kazik komandos”. Autor "nie zapomniał" również o zadaniach dla opiekunów. Nauczyciele (przy gromkim dopingu swoich uczniów) również „łamali sobie języki” czytając na czas niektóre wiersze Pana Łukasza Dębskiego. Było to bardzo miłe i radosne spotkanie z ciekawym człowiekiem, które pozwoliło nam bliżej poznać jego twórczość.

Logo Magiczna Moc Bajek 1