men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaArchiwum 2014/2015Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

miniW dniach 1-2.06.2015 w naszej szkole odbyła się wycieczka w Góry Świętokrzyskie. Brali w niej udział uczniowie z klas V, VI Szkoły Podstawowej oraz I Gimnazjum.

Najważniejsze punkty programu obejmowały:

Dąb Bartek- jest największym i najstarszym znanym w Polsce drzewem. Jego wymiary jak i wiek są imponujące.

Piesza wędrówka drogą królewską na Św. Krzyż zwany Łysą Górą.

Klasztor Misjonarzy Oblatów, Gołoborza – stanowiące wielką osobliwość w skali europejskiej.

Jura Park w Bałtowie. Ścieżka dydaktyczna z przewodnikiem - spacer pośród ponad 100 doskonale zrekonstruowanych modeli, dinozaurów.

Prehistoryczne Oceanarium - to miejsce, które sprawiło, że uczniowie przenieśli się w świat podwodnego życia ogromnych gadów.

Park Rozrywki (karuzele, statek piracki, family coaster, urządzenia wodne, gokarty, eurobungy, baseny z kulkami i wiele innych.

Spływ tratwami rzeką Kamienną.

Wycieczkę można zaliczyć do bardzo udanych, dzieki mocy atrakcji, pieknej pogodzie oraz wspaniałym opiekunom i przewodnikom.

Logo Magiczna Moc Bajek 1