men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaArchiwum 2014/2015Gimnazjaliści po egzaminie

Gimnazjaliści po egzaminie

Egzamin, egzamin i po egzaminie chciałoby się powiedzieć, parafrazując znane wszystkim polskie powiedzenie o świętach. Ale zanim do niego doszło ile się trzeba było uczyć a ile stresować. Niektórzy przyszli całkiem bladzi, inni niewyspani, wszyscy trochę niepewni i wyczekujący. Po korytarzu krążyli uśmiechnięci wychowawcy: pan Jacek Załęski, pan Piotr Lewicki i pani Monika Olewnik z nieodłlącznym aparatem w dłoni - wiadomo chwila wiekopomna więc należy ją uwiecznić. No i wreszcie się zaczęło, kości zostały rzucone, pieczęci otwarte, jednym słowem nadszedł czas egzaminu, skończyły się żarty. Najpierw historia i wos, wszyscy skończyli cali i zdrowi a nastroje dopisywały. Pierwsze koty za płoty, od tej pory pory było już coraz lepiej. Po polskim niektórzy sami byli zszokowani tym, że napisali takie długie i fantastycznie ciekawe opowiadanie. W przerwie pomiędzy egzaminami można było w świetlicy szkolnej (na czas egzaminów zamienionej na bufet) przekąsić kanapkę, przygotowaną przez wychowawców i innych zatroskanych nauczycieli, napić się herbaty i w ogóle, jak to się mówi przywiązać duszę do ciała, czyli nieco się pokrzepić. W kolejnych dniach zdawaliśmy: przedmioty przyrodnicze i matematykę, a na końcu język angielski na pozomie podstawowym i rozszerzonym. W każdym razie egzamin za nami, teraz trzeba cierpliwie czekać na wyniki, które będą przepustką do wymarzonej szkoły.     

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine