men1 men2  men31

men4 men5  men6

Półkolonie 2020

Strona głównaArchiwum 2013/2014Stypendia Wójta Gminy Stara Biała

Stypendia Wójta Gminy Stara Biała

egz27 czerwca  2014 r.  podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, zostały wręczone listy gratulacyjne Wójta Gminy Stara Biała – pana Sławomira Wawrzyńskiego. Otrzymali je stypendyści, którzy w II półroczu roku szkolnego 2013/2014 osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i sporcie.

Stypendia, będące wyrazem uznania dla osiągnięć uczniów, są przyznawane ze środków Gminy Stara Biała i wypłacane dwukrotnie w ciągu roku szkolnego. W II półroczu w szkole podstawowej (kl. IV – VI) i gimnazjum przyznano łącznie 53 stypendia naukowe i 10 stypendiów sportowych w wysokości 200 zł dla każdego, spełniającego kryteria ucznia. 

Stypendia za osiągnięcia w nauce

SZKOŁA PODSTAWOWA

Klasa IV A

1. Angelika Falacińska
2. Nadia Kołodziejska
3. Karolina Kraśniewska
4. Natalia Lesiuk
5. Alicja Lewandowska
6. Patryk Lisiecki
7. Eryk Murawski
8. Wiktoria Świder
9. Kornelia Wierzbicka
10.Agata Wochowska

Klasa IV B

1. Agata Czerwińska
2. Monika Filarska
3.Mikołaj Kaczorowski
4.Natalia Korzeniewska
5. Maja Łukaszewska
6. Jolanta Koprowicz
7. Michał Pryciak
8. Julia Sobolewska
9.Maria Umińska

Klasa V 

1. Bartłomiej Bodal
2. Wiktor Dudkiewicz
3. Oliwia Felczak
4. Natalia Garbaszewska
5. Marta Krzesicka
6. Kamil Malinowski


Klasa VI A

1.Kamila Bąk
2. Julia Maciakiewicz
3. Aleksandra Różycka
4. Alicja Zalewska

Klasa VI B

1. Michał Dutkiewicz
2. Kamila Kalinowska
3. Julia Kożuszek
4. Jakub Rutkowski


GIMNAZJUM


Klasa I A

1. Sylwia Kopaczewska
2. Grzegorz Nowak
3.Weronika Stępkowska
4. Martyna Sobczak

Klasa I B

1. Piotr Bonkowski
2. Michał Dołębski
3. Aneta Lisicka
4.Julia Mikołajewska
5. Sara Ostrzycka

Klasa II A

1. Agata Kowalska
2. Karolina Załęgowska
3. Weronika Załęgowska

Klasa II C

1. Klaudia Salamon
2. Dominika Stegent

Klasa III A

1. Marcin Gretkowski

Klasa III B

1. Sabina Firlej
2. Klaudia Łyzińska

Klasa III C

1.Sebastian Cecelski
2. Kamil Chmielecki
3. Patrycja Kowalska

Stypendia za osiągnięcia sportowe

SZKOŁA PODSTAWOWA


Klasa VI a


1.Kamila Bąk
2.Agnieszka Gradowska
3. Zuzanna Jankowska
4. Julia Maciakiewicz
5.Justyna Rudzka
6.Martyna Sawicka
7.Julia Stańczak
8.Agata Wojtycka
9.Alicja Zalewska

Klasa VI b

1.Kamila Kalinowska

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

stypendia sportowe

stypendyci Gim

stypendyci  SP

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine