men1 men2  men31

men4 men5  men6

Półkolonie 2020

SKO - podsumowanie

skoDnia 24 czerwca 2014r. odbył się apel podsumowujący całoroczną działalność SKO. Uczestniczyli w nim wszyscy uczniowie szkoły podstawowej wraz z wychowawcami. Gościem honorowym był prezes Banku Spółdzielczego w Starej Białej pan Marcin Łukasik, bez wsparcia którego SKO nie mogłoby działać.

Na początku zapoznaliśmy się ze sprawozdaniem z działalności SKO. Okazało się, że zgromadziliśmy w tym roku ponad 56 tysięcy złotych. Najwięcej środków, bo ponad 14 tysięcy zgromadziła klasa 2a, drugie miejsce z kwotą prawie 9 tysięcy zajęła klasa 3a, zaś trzecia była klasa 4a, która zebrała ponad 7600 złotych. Grono oszczędzających corocznie powiększa się. W tym roku liczyło ono 128 uczniów i dwóch nauczycieli, z czego aż 75 osób oszczędzało systematycznie, czyli dokonało co najmniej dziesięciu wpłat w ciągu roku. Najbardziej systematycznie oszczędzali:

Marcelina Sulińska klasa 1b – 31 wpłat

Weronika Krajenta klasa 0a – 30 wpłat

Barbara Grabowska klasa 1b – 30 wpłat

Kacper Sankiewicz klasa 1b – 30 wpłat

Jakub Sobczak klasa 3b – 30 wpłat

Oliwia Myślińska klasa 2a – 29 wpłat

Paulina Szulc klasa 1b – 28 wpłat

Wawrzyński klasa 2a – 28 wpłat

Karolina Kraśniewska klasa 4a – 27 wpłat

Igor Jaszczak klasa 0b – 27 wpłat

Wszyscy posiadający książeczki SKO otrzymali drobne upominki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Starej Białej, zaś czworo uczniów wygrało nagrodę w postaci dopisania do ich oszczędności kwoty 100 złotych.

Pani dyrektor pogratulowała zwycięzcom i życzyła wszystkim wytrwałości w dalszym systematycznym oszczędzaniu.

Logo Magiczna Moc Bajek 1