men1 men2  men31

men4 men5  men6

Półkolonie 2020

SKO - podsumowanie

skoDnia 24 czerwca 2014r. odbył się apel podsumowujący całoroczną działalność SKO. Uczestniczyli w nim wszyscy uczniowie szkoły podstawowej wraz z wychowawcami. Gościem honorowym był prezes Banku Spółdzielczego w Starej Białej pan Marcin Łukasik, bez wsparcia którego SKO nie mogłoby działać.

Na początku zapoznaliśmy się ze sprawozdaniem z działalności SKO. Okazało się, że zgromadziliśmy w tym roku ponad 56 tysięcy złotych. Najwięcej środków, bo ponad 14 tysięcy zgromadziła klasa 2a, drugie miejsce z kwotą prawie 9 tysięcy zajęła klasa 3a, zaś trzecia była klasa 4a, która zebrała ponad 7600 złotych. Grono oszczędzających corocznie powiększa się. W tym roku liczyło ono 128 uczniów i dwóch nauczycieli, z czego aż 75 osób oszczędzało systematycznie, czyli dokonało co najmniej dziesięciu wpłat w ciągu roku. Najbardziej systematycznie oszczędzali:

Marcelina Sulińska klasa 1b – 31 wpłat

Weronika Krajenta klasa 0a – 30 wpłat

Barbara Grabowska klasa 1b – 30 wpłat

Kacper Sankiewicz klasa 1b – 30 wpłat

Jakub Sobczak klasa 3b – 30 wpłat

Oliwia Myślińska klasa 2a – 29 wpłat

Paulina Szulc klasa 1b – 28 wpłat

Wawrzyński klasa 2a – 28 wpłat

Karolina Kraśniewska klasa 4a – 27 wpłat

Igor Jaszczak klasa 0b – 27 wpłat

Wszyscy posiadający książeczki SKO otrzymali drobne upominki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Starej Białej, zaś czworo uczniów wygrało nagrodę w postaci dopisania do ich oszczędności kwoty 100 złotych.

Pani dyrektor pogratulowała zwycięzcom i życzyła wszystkim wytrwałości w dalszym systematycznym oszczędzaniu.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine