men1 men2  men31

Półkolonie 2020

Strona głównaArchiwum 2013/2014Wycieczka do Megaparku

Wycieczka do Megaparku

Po przyjeździe na miejsce do autokaru weszli kowboje, którzy chcieli od nas różne fanty. W trakcie pobytu zwiedzaliśmy miasteczko westernowe, odbyliśmy wizytę w kopalni złota. W samo południe obejrzeliśmy bardzo atrakcyjny Western Show, a w nim najnowsze przygody Lucky Luka i Mami Dalton oraz jej niesfornych synalków. Spotkaliśmy się oko w oko z dinozaurami, które oddychały, poruszały się, wydawały dźwięki i nie tylko. Stanęliśmy również w cztery oczy z mega owadami. Kolejna wędrówka to zwiedzanie morskich głębin z kapitanem Jackem. Świat przygody i czarodziejskich opowieści przywitał nas w magicznej krainie baśni i legend. Przywitaliśmy się z Asteriksem i Oberiksem, Flinstonami oraz bohaterami naszych ulubionych bajek z dzieciństwa. Wszyscy zmęczeni i zadowoleni wróciliśmy do domu.

Logo Magiczna Moc Bajek 1