men1 men2  men31

men4 men5  men6

Półkolonie 2020

Strona głównaArchiwum 2013/2014Wycieczka do Megaparku

Wycieczka do Megaparku

Po przyjeździe na miejsce do autokaru weszli kowboje, którzy chcieli od nas różne fanty. W trakcie pobytu zwiedzaliśmy miasteczko westernowe, odbyliśmy wizytę w kopalni złota. W samo południe obejrzeliśmy bardzo atrakcyjny Western Show, a w nim najnowsze przygody Lucky Luka i Mami Dalton oraz jej niesfornych synalków. Spotkaliśmy się oko w oko z dinozaurami, które oddychały, poruszały się, wydawały dźwięki i nie tylko. Stanęliśmy również w cztery oczy z mega owadami. Kolejna wędrówka to zwiedzanie morskich głębin z kapitanem Jackem. Świat przygody i czarodziejskich opowieści przywitał nas w magicznej krainie baśni i legend. Przywitaliśmy się z Asteriksem i Oberiksem, Flinstonami oraz bohaterami naszych ulubionych bajek z dzieciństwa. Wszyscy zmęczeni i zadowoleni wróciliśmy do domu.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine