27 czerwca 2014 r. podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, zostały wręczone listy gratulacyjne Wójta Gminy Stara Biała – pana Sławomira Wawrzyńskiego. Otrzymali je stypendyści, którzy w II półroczu roku szkolnego 2013/2014 osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i sporcie.
Stypendia, będące wyrazem uznania dla osiągnięć uczniów, są przyznawane ze środków Gminy Stara Biała i wypłacane dwukrotnie w ciągu roku szkolnego. W II półroczu w szkole podstawowej (kl. IV – VI) i gimnazjum przyznano łącznie 53 stypendia naukowe i 10 stypendiów sportowych w wysokości 200 zł dla każdego, spełniającego kryteria ucznia.
Stypendia za osiągnięcia w nauce
SZKOŁA PODSTAWOWA
Klasa IV A
1. Angelika Falacińska
2. Nadia Kołodziejska
3. Karolina Kraśniewska
4. Natalia Lesiuk
5. Alicja Lewandowska
6. Patryk Lisiecki
7. Eryk Murawski
8. Wiktoria Świder
9. Kornelia Wierzbicka
10.Agata Wochowska
Klasa IV B
1. Agata Czerwińska
2. Monika Filarska
3.Mikołaj Kaczorowski
4.Natalia Korzeniewska
5. Maja Łukaszewska
6. Jolanta Koprowicz
7. Michał Pryciak
8. Julia Sobolewska
9.Maria Umińska
Klasa V
1. Bartłomiej Bodal
2. Wiktor Dudkiewicz
3. Oliwia Felczak
4. Natalia Garbaszewska
5. Marta Krzesicka
6. Kamil Malinowski
Klasa VI A
1.Kamila Bąk
2. Julia Maciakiewicz
3. Aleksandra Różycka
4. Alicja Zalewska
Klasa VI B
1. Michał Dutkiewicz
2. Kamila Kalinowska
3. Julia Kożuszek
4. Jakub Rutkowski
GIMNAZJUM
Klasa I A
1. Sylwia Kopaczewska
2. Grzegorz Nowak
3.Weronika Stępkowska
4. Martyna Sobczak
Klasa I B
1. Piotr Bonkowski
2. Michał Dołębski
3. Aneta Lisicka
4.Julia Mikołajewska
5. Sara Ostrzycka
Klasa II A
1. Agata Kowalska
2. Karolina Załęgowska
3. Weronika Załęgowska
Klasa II C
1. Klaudia Salamon
2. Dominika Stegent
Klasa III A
1. Marcin Gretkowski
Klasa III B
1. Sabina Firlej
2. Klaudia Łyzińska
Klasa III C
1.Sebastian Cecelski
2. Kamil Chmielecki
3. Patrycja Kowalska
Stypendia za osiągnięcia sportowe
SZKOŁA PODSTAWOWA
Klasa VI a
1.Kamila Bąk
2.Agnieszka Gradowska
3. Zuzanna Jankowska
4. Julia Maciakiewicz
5.Justyna Rudzka
6.Martyna Sawicka
7.Julia Stańczak
8.Agata Wojtycka
9.Alicja Zalewska
Klasa VI b
1.Kamila Kalinowska
Wszystkim serdecznie gratulujemy!