Strona głównaAktualnościŚwiąteczne dary

Świąteczne dary

sercePrzed świętami Wielkiej Nocy przekazaliśmy świąteczne paczki dla podopiecznych Stowarzyszenia Miłosierdzie i Miłość, którymi na co dzień opiekują się Mariawici.

Dary, w których znajdowały się rozmaite świąteczne przysmaki, kosmetyki i inne artykuły, a także własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami - dla każdego Podopiecznego, udało się zebrać i przekazać potrzebującym, dzięki pomocy i wielkiemu sercu naszych uczniów, rodziców, nauczycieli oraz mieszkańców Maszewa. Dzięki temu, że do akcji przyłączyły się również zaprzyjaźnione wolontariuszki, udało się podarować także ogrom środków chemicznych, środków higienicznych, ręczniki, jedzenie, słodycze, kawy i herbaty, które wydawane są najbardziej potrzebującym razem z posiłkami. Dużym wsparciem był zakup nowej pralki, z której na co dzień będą korzystali Podopieczni ośrodka.

„To już drugie święta, kiedy szkoła w Maszewie przekazała nam różne dary, w tym paczki dla naszych Podopiecznych i własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami - dla każdego. Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą pomoc.”

Logo Magiczna Moc Bajek 1