Strona głównaAktualnościŚwiatowy Dzień Książki i Praw Autorskich 2021

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich 2021

ksiazka23 kwietnia w kalendarzu to Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich ,zainicjowany przez UNESCO i obchodzony od 1995 roku na świecie a w Polsce od 2007 r. Głównym celem tego święta jest promocja czytelnictwa i ochrony własności intelektualnej.

W tym roku świętujemy inaczej, więc na stronie szkolnej w Materiałach dla ucznia w folderze Biblioteka znajduje się wiele ciekawych pozycji dla Was. Wspólnie świętujmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Czytajmy! Każda kolejna książka to nowy świat, który się przed nami otwiera. Czyż nie miała racji Wisława Szymborska, twierdząc: „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”?

ksiazka

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine