Strona głównaAktualnościNiezwykłe spotkanie online

Niezwykłe spotkanie online

zdjęcie przewodnie do strony„Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu” – tak mawia Bob Brown, amerykański pisarz głośnych powieści sensacyjnych. Trudno nie zgodzić się z tym powiedzeniem, szczególnie w odniesieniu do nauczycieli. Jednocześnie, wspominając spotkanie opłatkowe naszej rady pedagogicznej rok temu i stwierdzenie wówczas, iż następne odbędzie się online z powodu zamknięcia szkół poprzez atak wirusa, zakrawałoby na niezłą powieść sensacyjną.

No cóż… ten scenariusz wydarzył się naprawdę, ba, dzieje się teraz… i chciałoby się zapytać, kiedy koniec? Niestety na to pytanie, nikt nie zna odpowiedzi. Blisko 10 miesięcy żyjemy w niecodziennych okolicznościach, trudnych realiach, niełatwej rzeczywistości. Przez ten okres nauczyliśmy się wiele, pokonaliśmy wiele barier, trudności, zmierzyliśmy się z różnymi problemami. Jednak to wszystko sprawiło, że staliśmy się dla siebie lepsi, wyrozumialsi, bliżsi i tak po ludzku dobrzy.

Nasza Wigilia online może nie była wystawna w potrawy wigilijne, ale za to była bogata w życzenia, szczerość, uśmiech, pełna pamięci o tych, których już z nami nie ma. Uwierzcie! Kolędy również, dało się zaśpiewać przy akompaniamencie gitary. Za nami wiele wspólnych spotkań, ale to nam szczególnie pozostanie w naszej pamięci. Dlatego też, dzielimy się tym wydarzeniem z Wami!

Oprac. A. Bielska

1

2

4

5

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine