Strona głównaAktualnościDzień pluszowego misia

Dzień pluszowego misia

miniDzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Dzieci z oddziałów przedszkolnych również świętowały Dzień Pluszowego Misia.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię tego święta oraz wspólnie bawiły się przy misiowych piosenkach. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy i misiowe puzzle.

Dzieci miały okazję sprawdzenia swoich sił w misiowym quizie czy też rozkodowywaniu ukrytego obrazka. Zabawa była wyśmienita. W tym magicznym dniu nie mogło zabraknąć uroczego solenizanta, dlatego przedszkolaki z pomocą wychowawczyń zrobiły swoje własne, wymarzone misie… a wszystko uwiecznione na fotografiach. Zapraszamy do galerii.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine