Strona głównaAktualnościDzień pluszowego misia

Dzień pluszowego misia

miniDzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Dzieci z oddziałów przedszkolnych również świętowały Dzień Pluszowego Misia.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię tego święta oraz wspólnie bawiły się przy misiowych piosenkach. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy i misiowe puzzle.

Dzieci miały okazję sprawdzenia swoich sił w misiowym quizie czy też rozkodowywaniu ukrytego obrazka. Zabawa była wyśmienita. W tym magicznym dniu nie mogło zabraknąć uroczego solenizanta, dlatego przedszkolaki z pomocą wychowawczyń zrobiły swoje własne, wymarzone misie… a wszystko uwiecznione na fotografiach. Zapraszamy do galerii.

Logo Magiczna Moc Bajek 1