Strona głównaAktualnościQuiz „Rozpoznaj swego nauczyciela”

Informujemy, że składka na Radę Rodziców wynosi, podobnie jak w poprzednim roku, 40 zł na pierwsze dziecko, 20 zł na drugie. Zachęcamy do wpłat. W zakładce Rada Rodziców znajduje się ponadto rozliczenie finansowe za poprzedni rok. W zawiązku z aktualną sytuacją epidemiologiczną prosimy o wpłaty na rachunek bankowy: Bank Pekao SA: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660. Prosimy wpisać w tytule wpłaty: imię i nazwisko dziecka oraz klasę!

Spis przez telefon

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne! - konkurs

Procedury bezpieczeństwa w okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym

Quiz „Rozpoznaj swego nauczyciela”

20201014 10561314 października o godzinie 10:15 odbył się w naszej szkole niezwykły konkurs. Nauczyciele sprawili niespodziankę uczniom udostępniając swoje zdjęcia z dzieciństwa. Zadaniem biorących udział w zabawie było rozpoznać nauczyciela.

Poprzez aplikację Microsoft Teams oraz Kahoot uczniowie naszej szkoły indywidualnie brali udział w quizie. Nie było łatwo, ale bardzo radośnie, a salwy śmiechu dało się słyszeć na korytarzach szkoły. Rywalizację wygrali uczniowie klasy 5b, nagrodzeni dyplomami i słodkimi upominkami.

I miejsce - Marcel Kwiatkowski

II miejsce - Roksana Blejzon

III miejsce - Patrycja Wicińska

Dziękujemy pani Dorocie Grabowicz za pomysł, panu Piotrowi Lewickiemu za przygotowanie i przeprowadzenie quizu, a wszystkim nauczycielom naszej szkoły za poczucie humoru i dystans do siebie.

20201014 105613

20201014 105644