Strona głównaAktualnościPierwszy dzień jesieni w klasie 2c

Informujemy, że składka na Radę Rodziców wynosi, podobnie jak w poprzednim roku, 40 zł na pierwsze dziecko, 20 zł na drugie. Zachęcamy do wpłat. W zakładce Rada Rodziców znajduje się ponadto rozliczenie finansowe za poprzedni rok. W zawiązku z aktualną sytuacją epidemiologiczną prosimy o wpłaty na rachunek bankowy: Bank Pekao SA: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660. Prosimy wpisać w tytule wpłaty: imię i nazwisko dziecka oraz klasę!

Spis przez telefon

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne! - konkurs

Procedury bezpieczeństwa w okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym

Pierwszy dzień jesieni w klasie 2c

mini23 września klasa 2 c powitała jesień. Tego dnia od rana w klasie było dość gwarno.

Na początku przypomnieliśmy sobie wszystkie nazwy miesięcy oraz wymieniliśmy te, które należą do jesieni. Następnie zwróciliśmy uwagę na barwy i dary jesieni a także zmiany zachodzące w przyrodzie. Po utrwaleniu wszystkich informacji dzieci wykonały Lapbooki o jesieni.

Logo Magiczna Moc Bajek 1