Strona głównaAktualnościX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Informujemy, że składka na Radę Rodziców wynosi, podobnie jak w poprzednim roku, 40 zł na pierwsze dziecko, 20 zł na drugie. Zachęcamy do wpłat. W zakładce Rada Rodziców znajduje się ponadto rozliczenie finansowe za poprzedni rok. W zawiązku z aktualną sytuacją epidemiologiczną prosimy o wpłaty na rachunek bankowy: Bank Pekao SA: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660. Prosimy wpisać w tytule wpłaty: imię i nazwisko dziecka oraz klasę!


Spis przez telefon

 

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne! - konkurs


 

Procedury bezpieczeństwa w okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

logo plNauka poprzez zabawę zawsze przynosi najlepsze efekty. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia idealnie wpasowuje się w tę koncepcję. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania – uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.

Wszędzie otaczają nas liczby, musimy sobie z nimi radzić. 02.10.2020 nasza szkoła czynnie włączyła się w obchody X ŚDTM. W związku z panującą sytuacją zrezygnowaliśmy z tradycyjnych obchodów w formie testów pisemnych oraz ustnych. Wykorzystując aplikację Microsoft Teams oraz Kahoot uczniowie klas 3-8 indywidualnie brali udział w quizie podczas którego wyłoniliśmy Ekspertów Tabliczki Mnożenia.

Do zabawy przystąpiło 154 uczniów a oto zwycięzcy, którzy otrzymali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia:

I miejsce – Marcelina Sulińska
II miejsce- Wiktoria Obrębska
III miejsce – Jakub Borowski
IV miejsce – Hanna Anna Antczak
V miejsce - Igor Jaszczak

Udział w quizie wzbudził w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudził chęć zdrowej rywalizacji. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy.

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine