Strona głównaAktualnościX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Informujemy, że składka na Radę Rodziców wynosi, podobnie jak w poprzednim roku, 40 zł na pierwsze dziecko, 20 zł na drugie. Zachęcamy do wpłat. W zakładce Rada Rodziców znajduje się ponadto rozliczenie finansowe za poprzedni rok. W zawiązku z aktualną sytuacją epidemiologiczną prosimy o wpłaty na rachunek bankowy: Bank Pekao SA: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660. Prosimy wpisać w tytule wpłaty: imię i nazwisko dziecka oraz klasę!

Spis przez telefon

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne! - konkurs

Procedury bezpieczeństwa w okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

logo plNauka poprzez zabawę zawsze przynosi najlepsze efekty. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia idealnie wpasowuje się w tę koncepcję. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania – uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.

Wszędzie otaczają nas liczby, musimy sobie z nimi radzić. 02.10.2020 nasza szkoła czynnie włączyła się w obchody X ŚDTM. W związku z panującą sytuacją zrezygnowaliśmy z tradycyjnych obchodów w formie testów pisemnych oraz ustnych. Wykorzystując aplikację Microsoft Teams oraz Kahoot uczniowie klas 3-8 indywidualnie brali udział w quizie podczas którego wyłoniliśmy Ekspertów Tabliczki Mnożenia.

Do zabawy przystąpiło 154 uczniów a oto zwycięzcy, którzy otrzymali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia:

I miejsce – Marcelina Sulińska
II miejsce- Wiktoria Obrębska
III miejsce – Jakub Borowski
IV miejsce – Hanna Anna Antczak
V miejsce - Igor Jaszczak

Udział w quizie wzbudził w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudził chęć zdrowej rywalizacji. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy.

Logo Magiczna Moc Bajek 1