Strona głównaAktualności9 edycja rajdu „Brwileńska Ostoja”

Informujemy, że składka na Radę Rodziców wynosi, podobnie jak w poprzednim roku, 40 zł na pierwsze dziecko, 20 zł na drugie. Zachęcamy do wpłat. W zakładce Rada Rodziców znajduje się ponadto rozliczenie finansowe za poprzedni rok. W zawiązku z aktualną sytuacją epidemiologiczną prosimy o wpłaty na rachunek bankowy: Bank Pekao SA: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660. Prosimy wpisać w tytule wpłaty: imię i nazwisko dziecka oraz klasę!

Spis przez telefon

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne! - konkurs

Procedury bezpieczeństwa w okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym

9 edycja rajdu „Brwileńska Ostoja”

mini3 października 2020 odbył się już po raz dziewiąty rajd „Brwileńska Ostoja”, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starej Białej, Nadleśnictwo Płock i drużynę harcerską ZHR „Białe Wilki”. Na starcie rajdu stawiło się 8 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu gmin Stara Biała i Brudzeń Duży oraz stowarzyszenia i organizacje.

O godz. 10.00 uczestnicy wyruszyli na malowniczą trasę wytyczoną na obszarze Lasów Brwileńskich ze startem w leśniczówce, a metą w brwileńskiej świetlicy. Zadaniem z każdej z drużyn było dotarcie do oznaczonych na mapie punktów na trasie rajdu, drużyny które ukończyły rajd rozwiązywały test o tematyce przyrodniczo-historyczno-turystycznej. Wszyscy uczestnicy otrzymali na starcie suchy prowiant, a na zakończenie posiłek turystyczny („grochówka”, pieczywo, kiełbasa na gorąco). O godz. 12.30 zameldowaliśmy się a mecie, a o 13.30 organizatorzy wręczyli wszystkim uczestnikom nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcom puchary okolicznościowe. Naszą szkołę reprezentowała siedmioosobowa reprezentacja z klas ósmych, pod opieką p. Jacka Załęskiego w składzie: Lesiuk Piotr (VIII a), Chrapkowska Antonina (VIII c), Cecelski Jakub (VIII c), Łań Angela (VIII c), Obrębska Wiktoria (VIII c), Żołnowski Szymon (VIII c),Ż uchowska Zuzanna (VIII c). Już po raz dziewiąty nie wracamy z „Brwileńskiej Ostoi” z „pustymi rękoma” – tym razem wywalczyliśmy okolicznościowy dyplom i bony towarowe o wartości 150 zł.

Logo Magiczna Moc Bajek 1