Informujemy, że składka na Radę Rodziców wynosi, podobnie jak w poprzednim roku, 40 zł na pierwsze dziecko, 20 zł na drugie. Zachęcamy do wpłat. W zakładce Rada Rodziców znajduje się ponadto rozliczenie finansowe za poprzedni rok. W zawiązku z aktualną sytuacją epidemiologiczną prosimy o wpłaty na rachunek bankowy: Bank Pekao SA: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660. Prosimy wpisać w tytule wpłaty: imię i nazwisko dziecka oraz klasę!


Spis przez telefon

 

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne! - konkurs


 

Procedury bezpieczeństwa w okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym

Pomoc dla Zosi

miniW dniach 22-23 września w naszej szkole została przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla Zosi Paczwy. Dziewczynka ma jedynie 8 miesięcy i zmaga się z SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Aby odzyskać zdrowie potrzebuje 10 milionów złotych.

Choroba postępuje z dnia na dzień, a lek musi być podany jak najszybciej. Terapię genową trzeba wykonać do drugiego roku życia, gdyż potem będzie za późno. Akcję zorganizowano z inicjatywy Pani Elżbiety Załęgowskiej. Pierwszy etap zadania wykonali uczniowie klas VIII- przygotowali skarbonki. Potem chodząc po klasach w całej szkole zbierali pieniądze. Zainteresowanie akcją przerosło najśmielsze oczekiwania. Uczniowie i nauczyciele chętnie wspomogli zbiórkę. Wolontariusze z naszej szkoły zebrali 1041,68zł. Jednak mimo to wciąż potrzeba kwoty blisko 3 milionów złotych. Wszystkim, którzy się zaangażowali w naszą akcję serdecznie dziękujemy za wrażliwość i otwarte serca na potrzeby innego człowieka. Do celu jest coraz bliżej. Dołóżmy wszelkie starania aby pomóc Zosi.

Opracowała:

Paulina Szulc z klasy VIII b

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine