Strona głównaAktualnościWyróżnienia dla absolwentów

Informujemy, że składka na Radę Rodziców wynosi, podobnie jak w poprzednim roku, 40 zł na pierwsze dziecko, 20 zł na drugie. Zachęcamy do wpłat. W zakładce Rada Rodziców znajduje się ponadto rozliczenie finansowe za poprzedni rok. W zawiązku z aktualną sytuacją epidemiologiczną prosimy o wpłaty na rachunek bankowy: Bank Pekao SA: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660. Prosimy wpisać w tytule wpłaty: imię i nazwisko dziecka oraz klasę!

Spis przez telefon

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne! - konkurs

Procedury bezpieczeństwa w okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym

Wyróżnienia dla absolwentów

miniGratulujemy Absolwentom bardzo wysokich wyników na sprawdzianie ósmoklasisty w roku szkolnym 2019/2020. Jesteśmy szkołą, która uzyskała jedne z najwyższych wyników w powiecie płockim. Ze wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych osiągnęliśmy stanin bardzo wysoki.

W dniu 31 sierpnia 2020 r. w obecności wychowawców klas oraz nauczycieli uczących przedmiotów egzaminacyjnych uczniowie, którzy otrzymali najwyższe wyniki zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami.

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki – ze wszystkich przedmiotów egzaminacyjny od 90 do 100 procent punktów możliwych do zdobycia (w całym kraju z takim wynikiem były 2 843 osoby):

Janiszewska Weronika - język polski 96%, matematyka 93%, język angielski 98%
Karaszewski Mateusz - język polski 90%, matematyka 100%, język angielski 95%
Lubasińska Dominika - język polski 94%, matematyka 93%, język angielski 98%

Uczniowie, którzy uzyskali od 90 do 100 procent punktów możliwych do zdobycia z dwóch przedmiotów:

Kalwas Michał - matematyka 100%, język angielski 98%
Królikowski Adam - matematyka 93%, język angielski 97%
Piórowicz Milena - język polski 90%, język angielski 90%
Wierzbicka Maja - język polski 90%, język angielski 100%

Uczniowie, którzy uzyskali od 90 do 100 procent punktów możliwych do zdobycia z jednego przedmiotu:

Kalwas Mateusz - matematyka 100%
Krzemińska Nina – język angielski 97%
Przybylska Joanna - język angielski 97%
Szygoska Amelia - język angielski 97%
Perkowski Mateusz - język angielski 95%
Ceglińska Olga - matematyka 93%
Kalinowska Wiktoria - język angielski 93%
Krajenta Agnieszka – język angielski 93%
Kaczmarek Marta – język angielski 92%
Garbaszewski Karol - język polski 90%
Mikołajewska Kinga - język angielski 90%
Myślińska Oliwia - język angielski 90%

Serdecznie gratulujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom tak wspaniałych wyników!

Logo Magiczna Moc Bajek 1