Strona głównaAktualnościZakończenie roku szkolnego 2019/2020

Informacja o kursach autobusu szkolnego (obowiązuje od 03.09.2020)

Kursy do szkoły (wyjazd autobusu z pętli w Brwilnie) – godz. 6:40, 7:25, 8:20, 9:15

Kursy powrotne ze szkoły (wyjazd autobusu z Maszewa Dużego) – godz. 13:30, 14:20, 15:10


Procedury bezpieczeństwa w okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Jest na świecie tyle rzeczy,
za które nie można zapłacić pieniędzmi,
tylko radością, pamięcią i słowem:
DZIĘKUJĘ

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Za nami kolejny rok szkolny, rok inny i trudniejszy od tych, które dotychczas przeżywaliśmy. Pragnę zaznaczyć, że tylko dzięki wspólnemu wysiłkowi Nauczycieli, Rodziców i Uczniów udało się przejść przez ten burzliwy okres. Przyznajemy z pokorą, że bez wsparcia Rodziców nie poradzilibyśmy sobie. Dzięki wytrwałości i zdyscyplinowaniu dotarliśmy do wyczekiwanego przez wszystkich zakończenia roku szkolnego.

Chcielibyśmy, jak co roku, rozstać się z Uczniami i Rodzicami w murach naszej szkoły. Wspaniale byłoby świętować podczas ceremonii wręczenia świadectw, nagród, wyróżnień, jednak w tym roku wszystkim nam muszą wystarczyć życzliwe słowa.

Dziękuję Uczniom, że wykazali się zrozumieniem, dobrą znajomością narzędzi komunikacyjnych, dzięki którym mogli się spotykać z Nauczycielami i uczyć. Gratuluję wyników w nauce, zwycięstw w wielu konkursach, zawodach sportowych, konkursach wokalnych, sukcesów plastycznych, angażowania się w pracę na rzecz szkoły i innych instytucji oraz wzajemną pomoc koleżeńską.

Dziękuję Rodzicom, którzy pogodzili obowiązki zawodowe i domowe, za ogrom zaangażowania i nieocenioną pomoc, zwłaszcza dla najmłodszych uczniów. Doceniamy Wasze wsparcie i poświęcony czas. Dziękujemy za trud, wyrozumiałość i cierpliwość. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace, zdjęcia, rysunki, filmy inne formy szkolnej aktywności – gdyby nie one, nie wiedzielibyśmy, że pracujecie razem z nami. Dziękuję za informacje i Państwa spostrzeżenia odnośnie nauki zdalnej, były dla nas nieocenioną pomocą w planowaniu pracy.

Dziękuję Nauczycielom, którzy odkrywali talenty u swoich uczniów, motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy, zwłaszcza w trudnym okresie pandemii. Wszyscy się uczyliśmy nowych technik nauczania i chociaż czasem popełnialiśmy błędy, to efekt jaki osiągnęliśmy, jest z pewnością zadowalający. Dziękuję Państwu za zaangażowanie, za pomoc, za wsparcie, za otwartość za zmiany.

Dziękuję Pracownikom administracji i obsługi za pracę na rzecz szkoły, za wspieranie jej działań na rzecz edukacji i wychowania.

Dziękuję Przyjaciołom szkoły za wszelkie przejawy życzliwości, której od Państwa doznawaliśmy.

 

 

Drodzy Absolwenci

Po wakacjach rozpoczniecie naukę w nowych szkołach. Jesteście dobrze przygotowani do kontynowania nauki w szkołach ponadpodstawowych, o czym świadczą osiągnięte przez Was wyniki w nauce oraz Wasze sukcesy pozaszkolne.

Życzę Wam, aby doświadczenia zdobyte w naszej szkole dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu. U progu nowych doświadczeń i wyzwań, które roztoczy przed Wami przyszłość, życzę abyście dokonywali właściwych wyborów, odwagi w myśleniu i działaniu, otwartości na drugiego człowieka.

Życzę wszystkim Państwu oraz Uczniom wszystkiego dobrego na wakacje, wielu słonecznych dni i radosnych chwil beztroski. Mam również nadzieję, że po wakacjach spotkamy się jak zawsze w salach lekcyjnych, nie zaś jak dotychczas w wirtualnej przestrzeni.

Życzę wszelkiej pomyślności i zdrowia.

Małgorzata Bartos-Piątkowska

Dyrektor Szkoły

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine