men1 men2  men31

Półkolonie 2020

Strona głównaAktualnościZakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Jest na świecie tyle rzeczy,
za które nie można zapłacić pieniędzmi,
tylko radością, pamięcią i słowem:
DZIĘKUJĘ

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Za nami kolejny rok szkolny, rok inny i trudniejszy od tych, które dotychczas przeżywaliśmy. Pragnę zaznaczyć, że tylko dzięki wspólnemu wysiłkowi Nauczycieli, Rodziców i Uczniów udało się przejść przez ten burzliwy okres. Przyznajemy z pokorą, że bez wsparcia Rodziców nie poradzilibyśmy sobie. Dzięki wytrwałości i zdyscyplinowaniu dotarliśmy do wyczekiwanego przez wszystkich zakończenia roku szkolnego.

Chcielibyśmy, jak co roku, rozstać się z Uczniami i Rodzicami w murach naszej szkoły. Wspaniale byłoby świętować podczas ceremonii wręczenia świadectw, nagród, wyróżnień, jednak w tym roku wszystkim nam muszą wystarczyć życzliwe słowa.

Dziękuję Uczniom, że wykazali się zrozumieniem, dobrą znajomością narzędzi komunikacyjnych, dzięki którym mogli się spotykać z Nauczycielami i uczyć. Gratuluję wyników w nauce, zwycięstw w wielu konkursach, zawodach sportowych, konkursach wokalnych, sukcesów plastycznych, angażowania się w pracę na rzecz szkoły i innych instytucji oraz wzajemną pomoc koleżeńską.

Dziękuję Rodzicom, którzy pogodzili obowiązki zawodowe i domowe, za ogrom zaangażowania i nieocenioną pomoc, zwłaszcza dla najmłodszych uczniów. Doceniamy Wasze wsparcie i poświęcony czas. Dziękujemy za trud, wyrozumiałość i cierpliwość. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace, zdjęcia, rysunki, filmy inne formy szkolnej aktywności – gdyby nie one, nie wiedzielibyśmy, że pracujecie razem z nami. Dziękuję za informacje i Państwa spostrzeżenia odnośnie nauki zdalnej, były dla nas nieocenioną pomocą w planowaniu pracy.

Dziękuję Nauczycielom, którzy odkrywali talenty u swoich uczniów, motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy, zwłaszcza w trudnym okresie pandemii. Wszyscy się uczyliśmy nowych technik nauczania i chociaż czasem popełnialiśmy błędy, to efekt jaki osiągnęliśmy, jest z pewnością zadowalający. Dziękuję Państwu za zaangażowanie, za pomoc, za wsparcie, za otwartość za zmiany.

Dziękuję Pracownikom administracji i obsługi za pracę na rzecz szkoły, za wspieranie jej działań na rzecz edukacji i wychowania.

Dziękuję Przyjaciołom szkoły za wszelkie przejawy życzliwości, której od Państwa doznawaliśmy.

Drodzy Absolwenci

Po wakacjach rozpoczniecie naukę w nowych szkołach. Jesteście dobrze przygotowani do kontynowania nauki w szkołach ponadpodstawowych, o czym świadczą osiągnięte przez Was wyniki w nauce oraz Wasze sukcesy pozaszkolne.

Życzę Wam, aby doświadczenia zdobyte w naszej szkole dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu. U progu nowych doświadczeń i wyzwań, które roztoczy przed Wami przyszłość, życzę abyście dokonywali właściwych wyborów, odwagi w myśleniu i działaniu, otwartości na drugiego człowieka.

Życzę wszystkim Państwu oraz Uczniom wszystkiego dobrego na wakacje, wielu słonecznych dni i radosnych chwil beztroski. Mam również nadzieję, że po wakacjach spotkamy się jak zawsze w salach lekcyjnych, nie zaś jak dotychczas w wirtualnej przestrzeni.

Życzę wszelkiej pomyślności i zdrowia.

Małgorzata Bartos-Piątkowska

Logo Magiczna Moc Bajek 1