Strona głównaAktualnościEuropejski Dzień Logopedy

Informacja o kursach autobusu szkolnego (obowiązuje od 03.09.2020)

Kursy do szkoły (wyjazd autobusu z pętli w Brwilnie) – godz. 6:40, 7:25, 8:20, 9:15

Kursy powrotne ze szkoły (wyjazd autobusu z Maszewa Dużego) – godz. 13:30, 14:20, 15:10


Procedury bezpieczeństwa w okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym

Europejski Dzień Logopedy

mini6 Marca obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy, dlatego 09.03. uczniowie uczęszczający na zajęcia logopedyczne mogli wczuć się w rolę detektywów i wzięli udział w zabawach logorytmicznych pt.: „Sekrety Starego Zamczyska”.

Ich zajęcia logopedyczne zamieniły się w niesamowitą przygodę, podczas której dzieci mogły wcielić się w rolę dwójki bohaterów i rozwiązać zagadkę zaginionej korony. Uczniowie świetnie się przy tym bawili, doskonaląc artykulację głosek, słuch poprzez zabawy ruchowo – słuchowe. Nie zabrakło także ćwiczeń motoryki małej oraz analizy i syntezy wzrokowej. Wszystkim dzieciom z poszczególnych grup udało się rozwiązać zagadkę i odzyskać upragnioną koronę. W naszej szkole zorganizowano także Wewnątrzszkolny Konkurs Logopedyczny dla klas 0 – VI. Zadaniem uczniów było wykonanie swojej Wymarzonej Gry Logopedycznej z głoskami sprawiającymi trudności. Ciężko było podjąć decyzję, które prace mają zająć najwyższe miejsce, gdyż dzieci bardzo solidnie przygotowały się do konkursu. Za włożoną pracę wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy, a laureatom konkursu po powrocie do szkoły zostaną wręczone nagrody.

I Miejsce zajęli: Sebastian Lewandowski klasa: Ic Judyta Truszkowska klasa: IIc
II Miejsce zajęła: Maja Kępczyńska klasa: Vc
III Miejsce zajęła: Aleksandra Adamkowska Klasa: IIIb

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine