men1 men2  men31

men4 men5  men6

Półkolonie 2020

Strona głównaAktualności100 rocznica urodzin Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

jp2„Zadaniem każdego człowieka jest być twórcą własnego życia: człowiek ma uczynić z niego arcydzieło sztuki.” (Jan Paweł II, List do artystów, 1999 r.) Historia życia Karola Wojtyły to wielowątkowa opowieść o artyście, filozofie, duszpasterzu, wychowawcy młodzieży oraz polityku o wielkim wpływie na kształt dzisiejszego świata.

Tym, co łączy wszystkie jego życiowe powołania jest humanistyczne przesłanie, pełne wiary w drugiego człowieka oraz przekonanie o potrzebie dialogu i porozumienia ponad różnicami kulturowymi i ideologicznymi. Jego fascynująca biografia dowodzi, że ludzkie życie może być zwyczajne w swej niezwykłości.

„Karol Wojtyła – nasz Papież” 100-lecie urodzin Jana Pawła II - biografia filmowa https://www.youtube.com/watch?v=HHOX03Pmd5s

“Nie zastąpi Ciebie nikt” Hymn na 100. urodziny Jana Pawła II

“Nie zastąpi Ciebie nikt” opowiada przede wszystkim o tęsknocie za św. Janem Pawłem II. Słowa do pieśni napisał Marek Dutkiewicz, zaś muzykę skomponował Romuald Lipko – jeden z najważniejszych twórców polskiej muzyki rozrywkowej ostatnich dziesięcioleci.

https://stacja7.pl/jan-pawel-ii/nie-zastapi-ciebie-nikt-hymn-na-100-urodziny-jana-pawla-ii/?gclid=EAIaIQobChMIpInrp5u76QIVx8CyCh0dPgCaEAAYASAAEgKVGfD_BwE

Resized 20200518 114628 21366954890293

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine