Strona głównaAktualnościKolorowe skarpetki

Informacja o kursach autobusu szkolnego (obowiązuje od 03.09.2020)

Kursy do szkoły (wyjazd autobusu z pętli w Brwilnie) – godz. 6:40, 7:25, 8:20, 9:15

Kursy powrotne ze szkoły (wyjazd autobusu z Maszewa Dużego) – godz. 13:30, 14:20, 15:10


Procedury bezpieczeństwa w okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym

Kolorowe skarpetki

skaerpetkiSzanowni Państwo, 21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, to również Światowy Dzień Zespołu Downa. To nie jest przypadkowa data - osoby z tą chorobą w 21 parze chromosomów mają trzy chromosomy, zamiast dwóch. 21 marca Świętujemy Światowy Dzień Zespołu Downa.

Jest to święto ustanowione w 2005 r. z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Jego celem jest podniesienie świadomości na temat życia i potrzeb osób z zespołem Downa. W ten dzień na znak solidarności z tymi osobami, zachęcamy Państwa do założenia dwóch różnych kolorowych skarpet.

Grabowicz Dorota

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine