men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Nauka zdalna

szkolaSzanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Na mocy rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z 11 marca 2020 r. (poz.410) funkcjonowanie szkół zostało czasowo ograniczone. § 3 tego rozporządzenia mówi: „Czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty,(…), polega na zawieszeniu prowadzenia działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej (…)”

Jak wynika z powyższego rozporządzenia aktualnie nie obowiązuje dotychczasowy plan lekcji. Do pracy zdalnej nauczyciele przygotowują zadania do samodzielnej pracy uczniów, które utrwalają i pogłębiają wiedzę już zdobytą, często pozwalają na rozwój indywidualnych pasji i zainteresowań. Zadania te nie mogą zawierać nowych treści do samodzielnego opracowania przez uczniów (nie realizujemy nowych zagadnień z podstawy programowej). Zawieszenie prowadzenia działalności dydaktycznej nie pozwala na wystawianie ocen – zadana przez nauczycieli praca domowa nie podlega ocenie (także po odwieszeniu pracy szkoły).

Osobiście koordynuję zakres treści przekazywanych Państwu poprzez e-dziennik. Staram się zwracać uwagę na to, by nadmiernie nie przeciążać uczniów. W swoich działaniach zwracam uwagę na fakt wykonywania przez Państwa obowiązków służbowych w pracy, możliwość dostępu przez uczniów do sprzętu komputerowego i dostępu do internetu, dostosowania realizacji zadań przekazywanych przez nauczycieli do możliwości uczniów.

Z zapowiedzi ministra edukacji narodowej wynika, że w najbliższych dniach wejdzie w życie rozporządzenie, które ureguluje organizację kształcenia wykorzystującego metody tzw. zdalnego nauczania.

Z poważaniem,
Małgorzata Bartos-Piątkowska

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine