men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do 1 klasy w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021. Pozdrawiam


Materiały do pobrania do nauki zdalnej przez uczniów

Nowy plan dnia

szkolaDrodzy Rodzice i Uczniowie Wiemy, że w związku z zamknięciem szkoły, Wasze dotychczasowe plany, nie tylko te duże, ale też te mniejsze, codzienne, musiały ulec zmianie. Wielu z Was żyło do tej pory według ściśle ustalonego harmonogramu – pobudka, szkoła/praca, zajęcia dodatkowe, czas wspólny, sen – zaplanowanego co do minuty.

Teraz, kiedy wszystko stanęło na głowie, Wasze i nasze dni zmieniły się nie do poznania. By opanować ten codzienny chaos, proponuję stworzenie nowego planu! Dzieci i młodzież potrzebują stałości i rutyny, dzięki temu czują się bezpiecznie – wiedzą, co ich czeka, co może się wydarzyć. Niestety, stałość, która wiązała się do tej pory z planem lekcji, została chwilowo zawieszona, a przed nami stanęły nowe wyzwania, np. nauka zdalna. Spróbujcie zatem wspólnie ustalić nowy plan dnia, tak by każdy miał czas dla siebie – na naukę, pracę, na odpoczynek, na bycie razem. I tak, by wesprzeć dzieci, dać im trochę stałości. Klikając w podanym link znajdziecie szablon do zrobienia swojego własnego planu dnia.

https://zsmdedu-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/a_kowalska_zsmd_edu_pl/EnYR2unvH1lMue4IbVNY4_wBMBvChMSsgUbqpawAd9JN8A?e=3emjlO

Bardzo prosimy o motywowanie dzieci do systematycznej pracy, aby zdalnie podejmowane działania edukacyjne przyniosły pozytywne rezultaty. W przypadku trudności, wątpliwości czy problemów zachęcamy rodziców jak również uczniów do indywidualnego korzystania z pomocy psychologów i pedagogów szkolnych, poprzez dziennik elektroniczny.

Alicja Kowalska – psycholog szkolny

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine