Strona głównaAktualnościRekrutacja drogą elektroniczną

Rekrutacja drogą elektroniczną

Z powodu rozprzestrzeniania się Koronawirusa COVID-19, mając na uwadze względy bezpieczeństwa zarówno Państwa, ale także naszych pracowników prosimy o ograniczenie do minimum osobistych wizyt w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym. W pierwszej kolejności prosimy o załatwianie spraw drogą elektroniczną (adres naszej poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub telefoniczną (tel. 24 366 21 88 – w godz. 8 - 14). Karty zgłoszenia i wnioski dzieci do oddziału przedszkolnego lub szkoły podstawowej proszę wysyłać drogą elektroniczną w jeden z poniższych sposobów: - zeskanowanie wydrukowanego i wypełnionego i podpisanego formularza i wysłanie go na naszą pocztę elektroniczną - wypełnienie formularza (wersji Word) i wysłanie go na naszą pocztę elektroniczną. W przypadku wybrania tej opcji podpisy rodziców będą uzupełnione w terminie późniejszym. Załączniki do kart zgłoszeń i wniosków można dostarczyć w terminie późniejszym. O wszystkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Logo Magiczna Moc Bajek 1