men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaAktualnościRekrutacja drogą elektroniczną

Rekrutacja drogą elektroniczną

Z powodu rozprzestrzeniania się Koronawirusa COVID-19, mając na uwadze względy bezpieczeństwa zarówno Państwa, ale także naszych pracowników prosimy o ograniczenie do minimum osobistych wizyt w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym. W pierwszej kolejności prosimy o załatwianie spraw drogą elektroniczną (adres naszej poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub telefoniczną (tel. 24 366 21 88 – w godz. 8 - 14). Karty zgłoszenia i wnioski dzieci do oddziału przedszkolnego lub szkoły podstawowej proszę wysyłać drogą elektroniczną w jeden z poniższych sposobów: - zeskanowanie wydrukowanego i wypełnionego i podpisanego formularza i wysłanie go na naszą pocztę elektroniczną - wypełnienie formularza (wersji Word) i wysłanie go na naszą pocztę elektroniczną. W przypadku wybrania tej opcji podpisy rodziców będą uzupełnione w terminie późniejszym. Załączniki do kart zgłoszeń i wniosków można dostarczyć w terminie późniejszym. O wszystkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine