men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaAktualnościBal karnawałowy

Bal karnawałowy

miniKarnawał to szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja. Z tej okazji nie mogło zabraknąć w naszej szkole balu karnawałowego, który odbył się 7 lutego. Uczniowie klas 0-3 mieli okazję przeobrazić się z dziecka w wymarzoną postać z baśni, filmu, swoich marzeń lub ulubionego bohatera książkowego.

Klasy szkolne, korytarz i sala gimnastyczna zamieniły się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarownic, księżniczek, piratów, dam dworu, hiszpańskich tancerek, różnych zwierząt, a nawet policjantów i piłkarzy. Przy szalonej muzyce uczniowie bawili się wraz ze swoimi wychowawcami przez 2 godziny. Solo, w parach, w kółkach i wężykach wszyscy bawili się wspaniale. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zabawnych i zaskakujących konkursach. W karnawałowym nastroju rozstrzygnięto również dwa konkursy: „Wiersz + Obraz” oraz „Konkurs zadań szachowych”. Karnawał to żywioł tańca…, a jego nie zabrakło. Ostatnie piosenki bisowano kilka razy. Uczniowie tańczyli do utraty tchu, aby nie zmarnować szansy na karnawałowe szaleństwo. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!

Organizatorami balu były: Agata Barcińska, Justyna Libura, Aneta Bielska i Bogna Karpińska. Pani Oli Brzozowskiej dziękujemy za rozgrzewkową zabawę taneczną, a Panu Andrzejowi za oprawę muzyczną.

Opracowała: Aneta Bielska

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine