men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaAktualnościBal karnawałowy

Bal karnawałowy

miniKarnawał to szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja. Z tej okazji nie mogło zabraknąć w naszej szkole balu karnawałowego, który odbył się 7 lutego. Uczniowie klas 0-3 mieli okazję przeobrazić się z dziecka w wymarzoną postać z baśni, filmu, swoich marzeń lub ulubionego bohatera książkowego.

Klasy szkolne, korytarz i sala gimnastyczna zamieniły się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarownic, księżniczek, piratów, dam dworu, hiszpańskich tancerek, różnych zwierząt, a nawet policjantów i piłkarzy. Przy szalonej muzyce uczniowie bawili się wraz ze swoimi wychowawcami przez 2 godziny. Solo, w parach, w kółkach i wężykach wszyscy bawili się wspaniale. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zabawnych i zaskakujących konkursach. W karnawałowym nastroju rozstrzygnięto również dwa konkursy: „Wiersz + Obraz” oraz „Konkurs zadań szachowych”. Karnawał to żywioł tańca…, a jego nie zabrakło. Ostatnie piosenki bisowano kilka razy. Uczniowie tańczyli do utraty tchu, aby nie zmarnować szansy na karnawałowe szaleństwo. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!

Organizatorami balu były: Agata Barcińska, Justyna Libura, Aneta Bielska i Bogna Karpińska. Pani Oli Brzozowskiej dziękujemy za rozgrzewkową zabawę taneczną, a Panu Andrzejowi za oprawę muzyczną.

Opracowała: Aneta Bielska

Logo Magiczna Moc Bajek 1