men1 men2  men31

Półkolonie 2020

Strona głównaAktualnościDiecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych

Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych

miniPonad 300 dzieci z kilkudziesięciu parafii diecezji płockiej uczestniczyło w czwartek 9 stycznia w Diecezjalnym Spotkaniu Kolędników Misyjnych, które odbyło się w katedrze płockiej pod przewodnictwem bp. Mirosława Milewskiego.

Kolędnicy po raz kolejny z uśmiechami na twarzy ewangelizowali mieszkańców Płocka, idąc jego ulicami w swoich kolędniczych strojach, z wysoko uniesionymi gwiazdami w 5. kolorach przypominających o solidarności pomiędzy dziećmi z wszystkich kontynentów. Po Mszy św. „mali misjonarze” powędrowali do kina „Przedwiośnie” na seans filmowy „Kraina lodu 2”. Ostatnim przystankiem było płockie seminarium, gdzie na uczestników czekała gorąca pomidorówka i słodki poczęstunek. Tam też kolędnicy misyjni zaprezentowali swoje przepiękne stroje oraz wysłuchali opowieści misjonarza pracującego w Afryce.

Logo Magiczna Moc Bajek 1