men1 men2  men31

men4 men5  men6

Półkolonie 2020

Strona głównaAktualnościDiecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych

Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych

miniPonad 300 dzieci z kilkudziesięciu parafii diecezji płockiej uczestniczyło w czwartek 9 stycznia w Diecezjalnym Spotkaniu Kolędników Misyjnych, które odbyło się w katedrze płockiej pod przewodnictwem bp. Mirosława Milewskiego.

Kolędnicy po raz kolejny z uśmiechami na twarzy ewangelizowali mieszkańców Płocka, idąc jego ulicami w swoich kolędniczych strojach, z wysoko uniesionymi gwiazdami w 5. kolorach przypominających o solidarności pomiędzy dziećmi z wszystkich kontynentów. Po Mszy św. „mali misjonarze” powędrowali do kina „Przedwiośnie” na seans filmowy „Kraina lodu 2”. Ostatnim przystankiem było płockie seminarium, gdzie na uczestników czekała gorąca pomidorówka i słodki poczęstunek. Tam też kolędnicy misyjni zaprezentowali swoje przepiękne stroje oraz wysłuchali opowieści misjonarza pracującego w Afryce.

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine