men1 men2  men31

men4 men5  men6

Półkolonie 2020

Jasełka 2019

miniTuż przed przerwą świąteczną, a mianowicie 20 grudnia, odbyły się w naszej szkole corocznym zwyczajem Jasełka. Tym razem w wyjątkowy bożonarodzeniowy nastrój wprowadził nas spektakl „Opowieść Wigilijna” Charlesa Dickensa, w którym brały udział dzieci uczęszczające na koło misyjne oraz teatralne.

Powstał on dzięki współpracy i połączeniu sił reżyserskich p. Joanny Dylewskiej, p. Anety Mikołajewskiej i p. Joanny Słomskiej. Całości dopełniała oprawa muzyczna w postaci kolęd śpiewanych przez chór szkolny przy akompaniamencie p. Jerzego Gawlińskiego.

Główny bohater przedstawienia skąpiec Scrooge nie obchodził Świąt Bożego Narodzenia. Mało tego – wyśmiewał i szydził z tych, którzy je obchodzili. Na oczy przejrzał dopiero wówczas, gdy nawiedziły go duchy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Pokazały mu one konsekwencje, jakie niesie za sobą wyzute z miłości prowadzone obecnie przez niego życie. Po tych odwiedzinach i obrazach, jakie ukazały mu zjawy, zmienił on swoje postępowanie, otworzył serce na bliźniego, stał się innym człowiekiem. Był to wzruszający, pełen ciepła, ale i przestrogi spektakl, pozwalający zatrzymać się na chwilę. Z pewnością zostanie on na długo w pamięci naszych widzów.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine