men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaAktualnościWizyta Św. Mikołaja

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do 1 klasy w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021. Pozdrawiam

Materiały do pobrania do nauki zdalnej przez uczniów

Wizyta Św. Mikołaja

Przyszedł i do nas przedszkolaków . Choć zmęczony z długiej drogi , przydźwigał dla nas ogromny worek ze słodkościami. Maluchy chętnie rozmawiały z tak ważnym gościem, którego oczekiwały już od samego rana, a potem podziękowały wierszykiem, tańcem i piosenkami. Złożyły również Mikołajowi ciepłe życzenia i zaprosiły w odwiedziny w przyszłym roku !

Logo Magiczna Moc Bajek 1