men1 men2  men31

men4 men5  men6

Półkolonie 2020

Strona głównaAktualnościZwierzakoluby w ponownie w naszej szkole

Zwierzakoluby w ponownie w naszej szkole

zwierzakoluby napis 3Już po raz kolejny na zaproszenie pani Ewy Kubackiej odbyły się lekcje przyrody z egzotycznymi zwierzętami. Pan Marcin Majda – Zwierzakoluby, pasjonata i sympatyk zwierząt odwiedził naszą szkołę ze swoimi ulubieńcami.

Uczniowie klas czwartych mieli możliwość bezpośredniego obcowania z takimi zwierzętami, jak: pyton tygrysi, agama brodata, padalec, gekon lamparci, gekon orzęsiony, kameleon lamparci, wąż zbożowy, pyton królewski, ptasznik, szarańcza wędrowna i skorpion. Pojawiła się też bardzo ruchliwa wiewiórka, która wprowadziła dużo radości i zamieszania.

Dla dzieci było to niesamowite przeżycie. Były podekscytowane, przejęte, niektóre czasem trochę wystraszone, niektóre bardzo odważne ale z pewnością wszystkie bardzo zadowolone. Kontakt z tymi gatunkami pozwolił się z nimi oswoić i „zaprzyjaźnić”. Nie tylko mogły dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat tych zwierząt, ale także je dotknąć i z nimi zapozować.

Logo Magiczna Moc Bajek 1