Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaAktualnościAkcja charytatywna „Szkoło Pomóż i Ty”

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Akcja charytatywna „Szkoło Pomóż i Ty”

logopomozNasza szkoła po raz kolejny włączyła się w akcję charytatywną fundacji na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych „Szkoło Pomóż i Ty”. Tegoroczna akcja miała na celu pomoc 17-letniemu Bartkowi, który pomimo dziecięcego porażenia mózgowego i operacji kręgosłupa nie rezygnuje z rehabilitacji wspomagającej jego rozwój.

Bartek uwielbia samochody i podróże a jego marzeniem jest skuter inwalidzki . Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy z klas VIII oraz ofiarności naszych uczniów ze sprzedaży cegiełek udało się zebrać kwotę 638 zł. Bardzo dziękujemy za dobre serce i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka.