Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaAktualnościWycieczka na stadion Wisły Płock

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Wycieczka na stadion Wisły Płock

miniDnia 30 września klasa VII b pod opieką nauczycieli – pani Agnieszki Kowalewskiej i pana Krzysztofa Zdziemborskiego – pojechała na wycieczkę na stadion im. Kazimierza Górskiego, gdzie na co dzień rozgrywa swoje mecze klub Wisła Płock.

Przewodnikiem wycieczki był pan Mateusz. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od gabinetu prezesa Jacka Kruszewskiego, który w skrócie opowiedział nam o klubie i planach na budowę nowego stadionu. Przez chwilę mogliśmy poczuć się jak on siadając na jego fotelu. Nasze spotkanie z prezesem zakończyliśmy pamiątkowym zdjęciem. Później udaliśmy się do pomieszczenia, w którym spotykają się wszystkie służby dbające o bezpieczeństwo i porządek podczas meczu. Następnie poszliśmy do pokoju spikera. Potem udaliśmy się do Business Clubu, w którym zazwyczaj przebywają sponsorzy. Później zobaczyliśmy galerię zdjęć przedstawiającą piłkarzy Wisły. Następnie pan Mateusz zaprowadził nas na trybuny i wtedy mogliśmy się przekonać jak duże jest boisko. Potem weszliśmy na murawę i zobaczyliśmy ławki rezerwowych. Kolejnym etapem naszej wycieczki była sala konferencyjna, gdzie udzielane są wywiady. Potem mogliśmy poczuć się jak prawdziwi zawodnicy spotykając się wszyscy w szatni. Ostatnią atrakcją było spotkanie i wspólne zdjęcie z maskotką klubu - Nafciarzem. Na koniec wycieczki przewodnik zachęcił nas do uczestniczenia w kolejnym meczu, który zagramy z Arką Gdynia.

Moim zdaniem wycieczka była bardzo fajna, zwłaszcza dla wiernych kibiców takich jak ja. Myślę, że innym uczniom też się podobała.

Paulina Szulc klasa VII b

Logo Magiczna Moc Bajek 1