Strona głównaAktualnościWycieczka na stadion Wisły Płock

Wycieczka na stadion Wisły Płock

miniDnia 30 września klasa VII b pod opieką nauczycieli – pani Agnieszki Kowalewskiej i pana Krzysztofa Zdziemborskiego – pojechała na wycieczkę na stadion im. Kazimierza Górskiego, gdzie na co dzień rozgrywa swoje mecze klub Wisła Płock.

Przewodnikiem wycieczki był pan Mateusz. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od gabinetu prezesa Jacka Kruszewskiego, który w skrócie opowiedział nam o klubie i planach na budowę nowego stadionu. Przez chwilę mogliśmy poczuć się jak on siadając na jego fotelu. Nasze spotkanie z prezesem zakończyliśmy pamiątkowym zdjęciem. Później udaliśmy się do pomieszczenia, w którym spotykają się wszystkie służby dbające o bezpieczeństwo i porządek podczas meczu. Następnie poszliśmy do pokoju spikera. Potem udaliśmy się do Business Clubu, w którym zazwyczaj przebywają sponsorzy. Później zobaczyliśmy galerię zdjęć przedstawiającą piłkarzy Wisły. Następnie pan Mateusz zaprowadził nas na trybuny i wtedy mogliśmy się przekonać jak duże jest boisko. Potem weszliśmy na murawę i zobaczyliśmy ławki rezerwowych. Kolejnym etapem naszej wycieczki była sala konferencyjna, gdzie udzielane są wywiady. Potem mogliśmy poczuć się jak prawdziwi zawodnicy spotykając się wszyscy w szatni. Ostatnią atrakcją było spotkanie i wspólne zdjęcie z maskotką klubu - Nafciarzem. Na koniec wycieczki przewodnik zachęcił nas do uczestniczenia w kolejnym meczu, który zagramy z Arką Gdynia.

Moim zdaniem wycieczka była bardzo fajna, zwłaszcza dla wiernych kibiców takich jak ja. Myślę, że innym uczniom też się podobała.

Paulina Szulc klasa VII b

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine