Zmiana organizacji pracy od dnia 18 listopada

UWAGA!!! Ze względu na prace remontowe prowadzone na placu zabaw obiekt nieczynny do odwołania.

Strona głównaAktualnościMobilna wystawa Centrum Nauki Kopernik

Stanowisko Departamentu Matki i Dziecka w Ministerstwie Zdrowia w sprawie zapobiegania i zwalczania wszawicy u dzieci i młodzieży

Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł.

Mobilna wystawa Centrum Nauki Kopernik

miniDzięki programowi „Nauka dla Ciebie”, realizowanemu wspólnie przez Centrum Nauki Kopernik i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w mobilnej wystawie w Szkole Podstawowej w Sikorzu.

Poprzez łączenie nauki i zabawy dzieci przeprowadzili doświadczenia z zakresu przedmiotów przyrodniczych. Z dala od szkolnej tablicy samodzielnie odkrywali prawa nauki pod okiem doświadczonych edukatorów z warszawskiego centrum. Uczniowie 7 i 8 klas dowiedzieli się, jak powstaje film, na czym polega dowód na istnienie Pitagorasa, próbowali również oszukać swoje zmysły. Ponadto, poznali tajniki ludzkiego organizmu, a także wykorzystali matematykę w praktyce. Angażujące uczniów eksperymenty były doskonałą okazją rozbudzenia ciekawości młodzieży i zainspirowania do samodzielnego zdobywania wiedzy. Wystawa udowodniła, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, bawi i wciąga. Dzieci były zachwycone.

Logo Magiczna Moc Bajek 1