Strona głównaAktualnościMobilna wystawa Centrum Nauki Kopernik

Mobilna wystawa Centrum Nauki Kopernik

miniDzięki programowi „Nauka dla Ciebie”, realizowanemu wspólnie przez Centrum Nauki Kopernik i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w mobilnej wystawie w Szkole Podstawowej w Sikorzu.

Poprzez łączenie nauki i zabawy dzieci przeprowadzili doświadczenia z zakresu przedmiotów przyrodniczych. Z dala od szkolnej tablicy samodzielnie odkrywali prawa nauki pod okiem doświadczonych edukatorów z warszawskiego centrum. Uczniowie 7 i 8 klas dowiedzieli się, jak powstaje film, na czym polega dowód na istnienie Pitagorasa, próbowali również oszukać swoje zmysły. Ponadto, poznali tajniki ludzkiego organizmu, a także wykorzystali matematykę w praktyce. Angażujące uczniów eksperymenty były doskonałą okazją rozbudzenia ciekawości młodzieży i zainspirowania do samodzielnego zdobywania wiedzy. Wystawa udowodniła, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, bawi i wciąga. Dzieci były zachwycone.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine