men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaAktualnościMobilna wystawa Centrum Nauki Kopernik

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do 1 klasy w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021. Pozdrawiam

Materiały do pobrania do nauki zdalnej przez uczniów

Mobilna wystawa Centrum Nauki Kopernik

miniDzięki programowi „Nauka dla Ciebie”, realizowanemu wspólnie przez Centrum Nauki Kopernik i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w mobilnej wystawie w Szkole Podstawowej w Sikorzu.

Poprzez łączenie nauki i zabawy dzieci przeprowadzili doświadczenia z zakresu przedmiotów przyrodniczych. Z dala od szkolnej tablicy samodzielnie odkrywali prawa nauki pod okiem doświadczonych edukatorów z warszawskiego centrum. Uczniowie 7 i 8 klas dowiedzieli się, jak powstaje film, na czym polega dowód na istnienie Pitagorasa, próbowali również oszukać swoje zmysły. Ponadto, poznali tajniki ludzkiego organizmu, a także wykorzystali matematykę w praktyce. Angażujące uczniów eksperymenty były doskonałą okazją rozbudzenia ciekawości młodzieży i zainspirowania do samodzielnego zdobywania wiedzy. Wystawa udowodniła, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, bawi i wciąga. Dzieci były zachwycone.

Logo Magiczna Moc Bajek 1