Informujemy, że składka na Radę Rodziców wynosi, podobnie jak w poprzednim roku, 40 zł na pierwsze dziecko, 20 zł na drugie. Zachęcamy do wpłat. W zakładce Rada Rodziców znajduje się ponadto rozliczenie finansowe za poprzedni rok. W zawiązku z aktualną sytuacją epidemiologiczną prosimy o wpłaty na rachunek bankowy: Bank Pekao SA: 91 1240 5657 1111 0010 9385 4660. Prosimy wpisać w tytule wpłaty: imię i nazwisko dziecka oraz klasę!

Spis przez telefon

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne! - konkurs

Procedury bezpieczeństwa w okresie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym

Półkolonie

miniJak co roku, tak i teraz uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestnictwa w półkoloniach zorganizowanych we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Starej Białej, które odbywały się w dniach 1-5 lipca.

Pierwszy dzień rozpoczęliśmy w Radotkach, w centrum biegów z przeszkodami Adrenalina Rush. Zabawy było co nie miara, dzieci radziły sobie świetnie, czas płynął bardzo szybko. Zmęczeni, ale zrelaksowani wróciliśmy do domów, czekając na następny dzień.

Drugiego dnia pojechaliśmy do kina Helios w Płocku. Dzieciaki z wielkim zainteresowaniem obejrzały film pt. „Sekretne zycie zwierzaków domowych 2”.

Środa upłynęła nam pod znakiem Laserowego Paint-balla. Były to zajęcia na torze przeszkód rozstawionym na terenie tzw. „szkółek” w Białej. Rywalizacja par drużyn napędzała wszystkich do działania. Zabawa bardzo przypadła dzieciom do gustu, nikt nie chciał kończyć tej atrakcji.

W czwartek pełni optymizmu udaliśmy się na zajęcia na ściance wspinaczkowej w hali widowiskowo – sportowej w Maszewie Dużym. Oprócz zajęć na ściance, dzieci mogły pograć w piłkę, badmintona, tenisa stołowego. Dzień należał do bardzo udanych.

Piątek był już ostatnim dniem półkolonii. Tym razem na półkolonistów czekały zajęcia survivalowe w lasach Brwileńskich. Druh Krzysztof Nowacki wraz z harcerzami oprowadził dzieci po lesie, zgłębiając jego tajemnice, zarówno przyrodnicze, jak i historyczne. Obowiązkowym punktem programu była Brwileńska Mogiła, przy której nastąpiła chwila zadumy. Po powrocie z lasu dzieci oddały się zabawom. Czekały na nich również kiełbaski z ogniska. Do domu wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Logo Magiczna Moc Bajek 1