W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Informujemy, że stypendia będzie można odbierać w dniach 01.07.2019-08.07.2019 w sekretariacie szkoły. Można również pobrać upoważnienie dla dziecka do samodzielnego odbioru stypendium.

Bal absolwenta

miniW piątkowe popołudnie 31 maja 2019 roku odbył się w naszej szkole bal absolwenta. To ostatnia tego typu uroczystość dla klas gimnazjalnych i jednocześnie pierwsza dla ósmoklasistów.

Zabawę poprzedziła profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana przez fotografów z „FotoJakowscy”, której efektem będą pamiątkowe albumy. Następnie uczniowie udali się na salę gimnastyczną, gdzie zostali powitani przez panią dyrektor Małgorzatę Bartos -Piątkowską. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie - polonezem, do którego uczniów wytrwale i z ogromnym zaangażowaniem przygotowywała p. Agnieszka Kowalewska. Odświętnego klimatu dodawały piękne dekoracje zrobione pod czujnym okiem p. Marzeny Bonkowskiej. Dołożyła ona wszelkich starań, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Troskliwi rodzice zadbali o przygotowanie poczęstunku, uświetniającego uroczystość. Przez następne cztery godziny uczniowie klasy 3a, 3b, 8a oraz 8b tańczyli i bawili się w rytm hitów profesjonalnie dobranych przez DJ-a. Nad bezpieczeństwem czuwali wychowawcy p. Jacek Załęski, p. Agnieszka Salamon, p. Anna Guzanek i p. Łukasz Rakowski. Zabawa była przednia – wszyscy się śmiali, dokazywali i brykali po parkiecie.

Wydarzenie zostało zakończone miłym akcentem, jakim była prezentacja zdjęć utrwalających radosne chwile kilkuletniego pobytu uczniów w murach tej placówki. Wszyscy zgodnie doszli do wniosku, że będą tęsknić za naszą wspaniałą szkołą.