Strona głównaAktualności„Pola nadziei”

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 r. (środa) i będzie przebiegała następująco:

- godz. 8.30 – uczniowie klas 1 - 3  spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową,

- godz. 10.00 – uczniowie klas 4 – 8 i gimnazjum spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową.

„Pola nadziei”

miniWolontariusze naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii „Pola Nadziei”, której celem jest zdobycie jak największego wsparcia dla idei hospicyjnej.

Akcja „Pola Nadziei” przeprowadzona była w dniach 31.05 na terenie szkoły oraz w niedzielę 02.06.w kościele w Maszewie i Brwilnie. Wolontariusze z puszkami opatrzonymi logo akcji, rozdawali ulotki informujące wiernych o idei kampanii. Dzięki wsparciu ludzi dobrego serca wolontariusze zebrali do puszek 972, 19 zł

Zebrane środki zostały przekazane Caritas Diecezji Płockiej, które prowadzi siedem hospicjów, w tym: pięć hospicjów domowych. Wszechstronną opieką objęte są osoby chore u których zakończono leczenie przyczynowe, a konieczne jest zwalczanie objawów związanych z postępem choroby. Pomoc skierowana jest również do rodzin pacjentów, które potrzebują wsparcia duchowego i fachowej porady.

Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy.

20190602 120739

20190602 120744