Informujemy, że zebrania z rodzicami odbędą w czwartek 12 września 2019 o godz. 17.00 - kl. 0-3, godz. 16.30 - kl. 4-8. Zapraszamy!

Strona głównaAktualnościWycieczka nad Bałtyk

Wycieczka nad Bałtyk

miniW dniach 06.05-08.05 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej nad Morze Bałtyckie pod opieką p.Kowalewskiej, p.Szymańskiej, p.Zdziemborskiego i p.Gawlińskiego.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Muzeum Zamkowego w Malborku gdzie wszyscy mogliśmy się przenieść w czasy Wielkich Mistrzów Krzyżackich. Następnym punktem programu był Stadion Energa Gdańsk. Uczestnicy wycieczki mogli zwiedzić trybuny, szatnie piłkarskie oraz murawę boiska. Drugi dzień wycieczki obejmował min. zwiedzanie Westerplatte, Fokarium na Helu, Muzeum Obrony Wybrzeża oraz rejs statkiem po Zatoce Gdańskiej. Po intensywnym zwiedzaniu chwilą wytchnienia dla wszystkich były wieczorne spacery nad morze, dyskoteka lub zajęcia Zumby. W dniu powrotu do domu przewidziane było zwiedzanie Gdańska. Największe wrażenie na wszystkich zrobiło Muzeum II Wojny Światowej. Wielu uczniów stwierdziło, że na pewno wróci tu ze swoimi rodzicami.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine