Strona głównaAktualnościGminny Konkurs Recytatorski

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl

Gminny Konkurs Recytatorski

mini30 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Sześcioro uczniów z klas I – III pod opieką pani Renaty Szulborskiej godnie reprezentowało naszą szkołę.

Dzieci recytowały pięknie, z ogromnym wdziękiem, a czasem nawet brawurowo wybrane przez siebie wiersze, wykazując się przy tym dobrą znajomością poezji dziecięcej. Celem konkursu było: popularyzowanie twórczości dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie dzieci poezją, zachęcanie do występów na scenie, prezentacja umiejętności dzieci oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Mamy laureatów w kategorii klas pierwszych:

II miejsce - Szymon Zarzycki
III miejsce – Wiktoria Bornińska

Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom pięknej prezentacji poezji i życzymy dalszych sukcesów!