Strona głównaAktualnościGminny Konkurs Recytatorski

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Gminny Konkurs Recytatorski

mini30 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Sześcioro uczniów z klas I – III pod opieką pani Renaty Szulborskiej godnie reprezentowało naszą szkołę.

Dzieci recytowały pięknie, z ogromnym wdziękiem, a czasem nawet brawurowo wybrane przez siebie wiersze, wykazując się przy tym dobrą znajomością poezji dziecięcej. Celem konkursu było: popularyzowanie twórczości dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie dzieci poezją, zachęcanie do występów na scenie, prezentacja umiejętności dzieci oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Mamy laureatów w kategorii klas pierwszych:

II miejsce - Szymon Zarzycki
III miejsce – Wiktoria Bornińska

Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom pięknej prezentacji poezji i życzymy dalszych sukcesów!

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine