Strona głównaAktualnościKonkurs jęz. angielskiego

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Konkurs jęz. angielskiego

miniJak co roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do kolejnej edycji konkursu języka angielskiego dla szkół płockich i powiatu płockiego organizowanych przez Szkoły Katolickie w Płocku. W tym roku szkolnym konkursy odbyły się 20 marca, a wręczenie nagród nastąpiło 22 marca.

Z dumą informujemy, iż Natalia Krajenta z klasy 8a, zdobyła 3 miejsce, a tuż za nią uplasowała się Maja Ruszkowska (8a). Kolejne miejsca zajęli Nina Jędrzejewska (8a) i Alan Sieradzki (8a). Opiekunem konkursu była p. Anna Guzanek.

W dniu wręczenia nagród, odbył się w Szkole Katolickiej dzień otwarty, podczas którego uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w zabawie z nagrodami Tour the School, grach językowych, quizach, łamigłówkach matematycznych. Obejrzeli również spektakl teatralny. Dzień zaliczyli do udanych.

Natalii oraz pozostałym uczestnikom konkursu języka angielskiego serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.