Strona głównaAktualnościKonkurs jęz. angielskiego

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Konkurs jęz. angielskiego

miniJak co roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do kolejnej edycji konkursu języka angielskiego dla szkół płockich i powiatu płockiego organizowanych przez Szkoły Katolickie w Płocku. W tym roku szkolnym konkursy odbyły się 20 marca, a wręczenie nagród nastąpiło 22 marca.

Z dumą informujemy, iż Natalia Krajenta z klasy 8a, zdobyła 3 miejsce, a tuż za nią uplasowała się Maja Ruszkowska (8a). Kolejne miejsca zajęli Nina Jędrzejewska (8a) i Alan Sieradzki (8a). Opiekunem konkursu była p. Anna Guzanek.

W dniu wręczenia nagród, odbył się w Szkole Katolickiej dzień otwarty, podczas którego uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w zabawie z nagrodami Tour the School, grach językowych, quizach, łamigłówkach matematycznych. Obejrzeli również spektakl teatralny. Dzień zaliczyli do udanych.

Natalii oraz pozostałym uczestnikom konkursu języka angielskiego serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine